okucia okienne

 • Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien do domu?

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien do domu?

  Trudno wyobrazić sobie dom bez światła dziennego. Bez względu na styl i upodobania, okna to nieodłączny element wyposażenia każdego domu. Mimo to, wciąż przywiązujemy zbyt małą wagę do ich zakupu. To błąd, bo od tego na jakie okna się zdecydujemy, zależy nie tylko wygląd domu, ale także nasz komfort i koszty ogrzewania.

 • Ultraciepłe okna, drzwi i fasady

  Ultraciepłe okna, drzwi i fasady

  W grudniu 2015 roku podczas paryskiej konferencji klimatycznej wypracowano światowe porozumienie, którego realizacja będzie wymagała znaczącego ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, również w sektorze budownictwa. Poprzez swoje zrównoważone technologie energooszczędnych powłok budynków firma Schüco już dziś wyznacza standardy przyszłości.

 • Nowe okucia okienne AL 540

  Nowe okucia okienne AL 540

  Roto stworzyło nową stronę zawiasową AL 540 do 160 kg. Przeznaczona jest do okien aluminiowych Roto AL 540.

 • Okucia okienne. Sprawdź, co potrafią Twoje okna!

  Okucia okienne. Sprawdź, co potrafią Twoje okna!

  Gdy wybieramy okna do domu, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich parametry cieplne czy wygląd, ale i wygodę użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele elementów ułatwiających obsługę skrzydeł okiennych. Możemy zdecydować się na niski próg balkonowy, blokadę uchyłu okna czy niewidoczne okucia. Prezentujemy kilka funkcjonalnych rozwiązań w temacie okuć okiennych.

 • Klamki do drzwi tarasowych

  Klamki do drzwi tarasowych

  Kolekcja klamek RotoSwing powiększyła się o nowe modele, przeznaczone do przesuwnych i uchylno-przesuwnych drzwi tarasowych Patio S i Patio Life.

 • Okucia do przesuwnych okien tarasowych

  Okucia do przesuwnych okien tarasowych

  W krajach Europy Południowej bardzo popularnym sposobem otwierania okien i drzwi tarasowych są lekkie systemy przesuwne. Pozwalają one na swobodne wykorzystanie wolnej przestrzeni przy oknie, gdyż podczas otwierania skrzydło nie wchodzi do wnętrza. Nowa generacja okuć In-Line Sliding Roto idealnie pasuje do tego typu rozwiązań.

 • Okucia okienne activPilot Comfort - zdrowie, bezpieczeństwo, wygoda

  Okucia okienne activPilot Comfort - zdrowie, bezpieczeństwo, wygoda

  Oferta okuć dostępnych w Fabryce Okien Dako została poszerzona o innowacyjne okucie Winkhaus actiPilot Comfort z systemem wietrzenia szczelinowego.

 • Okucie okienne activPilot

  Okucie okienne activPilot

  Od 1 lipca standardem Dako w oknach z PVC, drewna i aluminium jest bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie okucie activPilot firmy Winkhaus.

 • Okna przyjazne dla seniorów - rozwiązania firmy Winkhaus

  Okna przyjazne dla seniorów - rozwiązania firmy Winkhaus

  W domach i mieszkaniach starszych osób można spotkać okna liczące sobie nierzadko kilkadziesiąt lat. Zazwyczaj są niefunkcjonalne i trudne w obsłudze, co może poważnie uprzykrzyć życie każdemu, a tym bardziej osobom nie całkiem już sprawnym. Dlatego, wymieniając stolarkę w domach seniorów, warto wybrać rozwiązania ułatwiające ich używanie.

 • activPilot Select - eleganckie okucia (nie tylko) dla wagi ciężkiej

  activPilot Select - eleganckie okucia (nie tylko) dla wagi ciężkiej

  Okucia activPilot Select - nowość w ofercie firmy Winkhaus - zaprojektowano z myślą o oknach energooszczędnych z ciężkimi potrójnymi szybami, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie one z ciężarem nawet do 150 kg. Unikatowa konstrukcja nowych okuć, dzięki której okna pozbawione są widocznych zawiasów, doskonale predestynuje je zarówno do nowoczesnych, jak i zabytkowych wnętrz.

Więcej o:

okucia okienne

 • Jak uszczelnić okna na zimę? Banalny trik zajmie tylko kilka minut

  , wyregulowanie okucia, konserwacje uszczelek oraz wykonanie wszystkich potrzebnych napraw. Jak uszczelnić okna na zimę? Wykonaj regulację okuć okiennych Pierwszym etapem powinno być czyszczenie ram okiennych i ościeżnicy. W przypadku okien PVC zrobisz to zwykłą wodą z dodatkiem mydła lub z płynem do naczyń

 • Regulacja OKIEN

  zimowych temperatur kurczy się i przez powstałe nieszczelności w niekontrolowany sposób ucieka cenne ciepło. Wzrastają również rachunki za ogrzewanie domu. Dlatego w trosce o odpowiedni komfort termiczny, a także stan okien PVC i nasz domowy budżet należy jak najszybciej wyregulować okucia okienne