oświetlenie ogrodowe

 • Oświetlenie ogrodowe - stworzy klimat i ułatwi poruszanie się po zmroku

  Oświetlenie ogrodowe - stworzy klimat i ułatwi poruszanie się po zmroku

  Piękny ogród jest tak samo ważny jak piękny wystrój domu. Istotne są nie tylko rośliny, ale również oświetlenie, które wieczorową porą stworzy niesamowity klimat. Dobrze dobrane oświetlenie będzie nie tylko dekoracyjne, ale także funkcjonalne - ułatwi poruszanie się po zmroku.

 • Stylowe oświetlenie ogrodowe. Jakie strefy warto oświetlić?

  Stylowe oświetlenie ogrodowe. Jakie strefy warto oświetlić?

  Zobacz swój ogród w nowym świetle! Właściwie dobrane i odpowiednio rozmieszczone oświetlenie ogrodowe spełni nie tylko ważną funkcję praktyczną, ale estetyczną. Po zmroku nada posesji zupełnie innego charakteru. Jakie strefy warto oświetlić i na co zwrócić uwagę podczas wybierania opraw? Podpowiadamy.

 • Jak oświetlić balkon i taras?

  Jak oświetlić balkon i taras?

  Wiosna, lato - to już! Dobry czas, by pomyśleć o zaaranżowaniu przestrzeni tarasu i balkonu pod kątem wieczornych przyjemności. Maja Popielarska, dla której przyroda to naturalny zegar, wyznaczający pory dnia i roku, podzieliła się z nami nie tylko swoją ogrodniczą pasją, ale i praktycznymi pomysłami.

 • Nastrojowe lampki ogrodowe

  Nastrojowe lampki ogrodowe

  Letnie wieczory najprzyjemniej spędza się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dużo uroku dodaje subtelne oświetlenie, którego źródłem nie muszą być tylko tradycyjne lampy ogrodowe. Zobacz inspirujące, świetlne propozycje na nadchodzące lato.

Więcej o:

oświetlenie ogrodowe