ozdoby

 • Akcesoria: przygalopował Rok Konia

  Akcesoria: przygalopował Rok Konia

  31 stycznia zaczyna się Rok Konia. Koń jest najsilniejszym ognistym znakiem Zodiaku, symbolem szybkiego sukcesu. Konie lubią rywalizować z innymi.Charakteryzuje je dążenie do wolności, i przywództwa; dlatego nasze harmonogramy w roku Konia będą napięte. Będziemy śmiało galopować ku wyznaczonym celom. Miejmy oczy otwarte, bo szans będzie więcej niż zwykle. To czas, kiedy można zacząć się rozwijać w nowych kierunkach albo dokonać poważnych zmian w swoim życiu. To samo dotyczy relacji i miłości. To dobry czas, by znaleźć prawdziwą miłość lub wielką przyjaźń. To idealny czas, aby budować głębsze relacje, wzmacniać istniejące więzi. (urbanzen.pl) <BR /> A więc z okazji Roku Konia warto sprawić sobie konia w domu.

 • Akcesoria: akwarium ścienne

  Akcesoria: akwarium ścienne

  Akwarium nie musi stać. Może też zawisnąć na ścianie, będzie wtedy przypominać żywy obraz. Rozmiary są różne, głębokość wynosi 10-11 cm. W zestawie akwarium są: mocowania do ściany, tło akwarium, filtr wewnętrzny, grzałka z termostatem, termometr, oświetlenie LED. Mocowanie jest proste - wystarczy nawiercić otwory. Rama zewnętrzna z fornirowanej płyty MDF dostępna jest w różnych kolorach. Szczegóły - stolikiszklane.pl, goldroom.pl

 • Dekoracyjne lustra: zamiast obrazu

  Dekoracyjne lustra: zamiast obrazu

  Lustra mogą być oryginalną dekoracją również reprezentacyjnych pomieszczeń. Nie tylko ze względu na nietypowy kształt - fragmenty wnętrza odbijające się w lustrzanych tafelkach wyglądają jak barwne kolaże.

 • Ozdoby: koniec z paleniem

  Ozdoby: koniec z paleniem

  Zupełnie nie przypominają świeczek. Są tak ciekawe, sympatyczne, smakowite, że szkoda je... zapalić.

 • Tace w róże i różyczki

  Tace w róże i różyczki

  Tace ozdobione motywem róż to prawdziwa uczta dla oczu - smakujmy je.

 • Nioska i jej nowe projekty

  Nioska i jej nowe projekty

  Znana przede wszystkim jako ilustratorka książek, uwielbiana za charakterystyczne rysunki zarówno przez dzieci, jak i rodziców, Katarzyna Bogucka pokazuje nam swoje nowe oblicze.

 • Ozdoby: 15 propozycji na karnawałowy bal

  Ozdoby: 15 propozycji na karnawałowy bal

  Odespaliście już sylwestra? Pora więc zacząć myśleć o kolejnych szampańskich balach - mamy przecież karnawał! Każdy bal musi mieć szałową oprawę. Oto ozdoby i akcesoria, które mogą się przydać.

 • Akcesoria: z wąsami

  Akcesoria: z wąsami

  Przed nami karnawał - czas zabawy, kostiumów, śmiesznych gadżetów. Wprowadźmy więc do naszego domu trochę zabawnych dekoracji. Może zapuśćmy wąsy na ścianie, kubku, poduszce?

 • Ozdoby świąteczne: przejażdżka z reniferem

  Ozdoby świąteczne: przejażdżka z reniferem

  Zagościł już na stałe wśród bożonarodzeniowych dekoracji. Nic dziwnego, bo renifer to ważna postać - to od niego wszak zależy dostawa upragnionych prezentów.

 • IKEA - Świąteczne dekoracje do domu

  IKEA - Świąteczne dekoracje do domu

  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wraz z Ikeą przestawiamy pomysły na dekoracje, które pomogą nam wprowadzić odświętną atmosferę w domu.

 • Dekoracje świąteczne: wianki na Boże Narodzenie

  Dekoracje świąteczne: wianki na Boże Narodzenie

  Świąteczne wianki można powiesić na drzwiach, ścianie, w oknie, bądź ułożyć na stole. Jest to jedna z najbardziej popularnych dekoracji świątecznych na Boże Narodzenie. Wybraliśmy najładniejsze.

 • Gwiazda betlejemska w czterech stylach

  Gwiazda betlejemska w czterech stylach

  Kompozycje w stylu eleganckim, klasycznym, vintage, nowoczesnym i glamour przygotowali wybitni floryści, reprezentanci szkół florystycznych w Polsce.

 • Zrób to sam: gwiazdkowy wieniec

  Zrób to sam: gwiazdkowy wieniec

  Ozdobny bożonarodzeniowy wieniec prezentuje się równie dobrze na drzwiach wejściowych, jak i na ścianie w salonie. Jak - za pomocą odpowiednich narzędzi - szybko zrobić tę świąteczną dekorację?

 • Jesienne ozdoby niesztuczne

  Jesienne ozdoby niesztuczne

  Podobnie jak wolę naturalne zęby od plastikowych, tak Zamieszczam zatem poniżej kilka sugestii do inspirowanego jesiennego DO IT YOURSELF.

 • Pewex poleca: tabliczki z hasłami z PRL

  Pewex poleca: tabliczki z hasłami z PRL

  "Pamiętaj, zakład pracy twoim drugim domem"<br />

 • Wystrój wnętrz: po francusku

  Wystrój wnętrz: po francusku

  Przytulne, ciepłe, kobiece - wnętrza urządzone w stylu francuskim, a ściślej mówiąc inspirowane francuską wsią cieszą się coraz większą popularnością.

 • Festiwalowe warsztaty "Czterech Kątów"

  Festiwalowe warsztaty

  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty rękodzieła, prowadzone w stoisku "Czterech Kątów" przez nasze redakcyjne koleżanki w ostatnim dniu imprezy nazwanej Łódź Design Festival. Małgosia Margas zdradzała tajniki dekupażu, Edyta Jabłońska pokazywała zaś, jak malować na ceramice.

 • Dekoracje z dyni

  Dekoracje z dyni

  Nie ujmując nic innym warzywom, dynia wyróżnia się urodą i jest wręcz stworzona nie tylko do konsumpcji, ale i do ozdoby.

 • Kwiatowa kula [Zrób to sam]

  Kwiatowa kula [Zrób to sam]

  Podczas spaceru po parku czy lesie, a nawet w drodze na zakupy możemy znaleźć coś, np. gałązkę białej topoli, co pomoże w stworzeniu pięknej kompozycji. Właśnie taki niepozorny epizod zainspirował zaprzyjaźnioną florystkę do stworzenia dekoracji na niedzielne przyjęcie.

 • Inspiracje ananasem

  Inspiracje ananasem

  Zabawne owocowe wzory i elementy przypominające kształtem ulubione owoce ożywią każde wnętrze. Przedstawiamy wnętrza z owocową nutą ananasa.

 • Zrób to sam: segregator z motylkami

  Zrób to sam: segregator z motylkami

  Mnogość dokumentów, które mamy w domu sprawia, że nie możemy obejść się bez segregatorów. Niestety te nie zawsze ładnie wyglądają na półkach. Żeby zamiast straszyć zdobiły dom wystarczy wysuszyć kilka płatków kwiatowych i...

 • Akcesoria na topie: z naturalnej juty

  Akcesoria na topie: z naturalnej juty

  Z jutowych włókien robi się już nie tylko sznury i mocne worki. Juta wkroczyła na salony i - niesiona ekologiczną falą - zapewne szybko z nich nie wyjdzie.

 • Zrób to sam: z plastikowych butelek

  Zrób to sam: z plastikowych butelek

  Wszechobecne butelki PET - te, w których sprzedawane są wody mineralne i rozmaite gazowane napoje - wcale nie muszą być, szkodzącymi środowisku, jednorazówkami. Plastiki te wspaniale poddają się recyklingowi.

 • Dekoracje: skrzynie, skrzynki, skrzyneczki

  Dekoracje: skrzynie, skrzynki, skrzyneczki

  Nadają się i do przechowywania, i upiększania naszego mieszkania. Niezależnie od tego czy udają stare skrzynki czy naprawdę takie są, każda z nich ma w sobie coś, co sprawia, że są niebanalne i wyjątkowe.

 • Naklejki ścienne: kontakt z wizjerem

  Naklejki ścienne: kontakt z wizjerem

  Bardzo popularne ostatnio naklejki ścienne najczęściej występują w roli samodzielnych dekoracji, aczkolwiek to tu, to tam pojawiają się ich połączenia z... No właśnie - rzućmy okiem na to, z czym...

 • Zrób to sam: wystrój z odzysku

  Zrób to sam: wystrój z odzysku

  Chcesz wyrzucić starą szafę? Nie rób tego! Zamierzasz pozbyć się starych dżinsów? W żadnym wypadku! Tę puszkę po ogórkach też gdzieś zachomikuj. W wolnej chwili zrobisz z tego coś, czym zaskoczysz znajomych.

 • Ozdabiamy herbaciarkę

  Ozdabiamy herbaciarkę

  Pudełko na herbatę ozdobione techniką dekupażu jest nie tylko przydatne, ale może być też ozdobą kuchni. Tym razem kurs o tym jak przyklejać serwetki metodą termiczną, czyli przy pomocy żelazka.

 • Inspiracja dnia: rowerowe poroża

  Inspiracja dnia: rowerowe poroża

  Co można zrobić z niepotrzebnych rowerowych części?<br />

 • DIY - Ozdoba w nadmorskim stylu

  DIY - Ozdoba w nadmorskim stylu

  Rybka, która wygląda jak pamiątka znad morza wprowadzi wakacyjny klimat do waszego domu. Zobaczcie, jak można zrobić ją samemu.<br />

 • Akcesoria: skandynawski smak

  Akcesoria: skandynawski smak

  Nie są tanie, to fakt, ale cieszą oko wyjątkową urodą i prostotą. Wszystkie wykonane zostały z tekowego drewna, które - ze względu na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych i kwasu krzemowego - nie nasiąka wodą. Śniadanie przy stole zastawionym tymi skandynawskimi akcesoriami musi być wyjątkową przyjemnością...