podjazdy

 • Kostka brukowa: jesienna pielęgnacja

  Kostka brukowa: jesienna pielęgnacja

  Płyty tarasowe, podjazdy oraz alejki z kostki brukowej wymagają jesienią wielu zabiegów pielęgnacyjnych służących zabezpieczeniu ich przed jesiennymi opadami czy mrozem.

 • Kolekcja kostek szlachetnych Decco Monocolor

  Kolekcja kostek szlachetnych Decco Monocolor

  Nowa linia kostek betonowych Libet Decco Monocolor jest zróżnicowana pod względem kształtów i rozmiarów. Jednak wszystkie elementy oparte są na dwóch kontrastowych kolorach: pergaminowej bieli i odcieniu antracytowym.

 • Oporniki w wykończeniu Nova

  Oporniki w wykończeniu Nova

  Krawężniki i oporniki decydują o stabilności i wytrzymałości całej nawierzchni z kostki brukowej lub płyt. W ofercie firmy Pozbruk pojawiły się nowe wersje oporników, zwiększając dotychczasowy wybór wzorów i kolorów.

 • Sposoby na palisady

  Sposoby na palisady

  Podczas projektowania ogrodu dużą wagę przykładamy do wyboru rodzaju, kształtu i kolorystki nawierzchni. Betonowa kostka brukowa to materiał funkcjonalny, dający szerokie możliwości aranżacyjne. Jednak nawet najpiękniejsza i najbardziej ekskluzywna kostka do pełni okazałości wymaga odpowiedniego wykończenia i dodatków. Ogrodowe akcesoria w postaci palisad to elementy, które pozwolą dopiąć całą aranżację na ostatni guzik.

 • GlonoJad

  GlonoJad

  Innowacyjny koncentrat o długim działaniu, przeznaczony do usuwania zielonych nalotów (glonów) z powierzchni kamiennych jak np. balkony, tarasy, podjazdy, ogrodzenia murowane, schody, donice, dachówki, terakoty itp. Po użyciu preparatu w ciągu 1-3 dni glony powoli zanikają.

 • Metamorfoza ogrodowej nawierzchni

  Metamorfoza ogrodowej nawierzchni

  Wiosna to czas, kiedy natura powoli zaczyna ożywać. Wybudzony po zimowym letargu ogród przypomina o swoim istnieniu, zachęcając pierwszą zielenią do spędzania w nim wolnego czasu. To również pora odpowiednia na gruntowne porządki i zmiany, które przygotują przydomowe otoczenie na słoneczne miesiące.

 • Sposoby na efektowne i niedrogie nawierzchnie ogrodowe.

  Sposoby na efektowne i niedrogie nawierzchnie ogrodowe.

  Nawierzchnie na działce spełniają bardzo ważną rolę - w dużej mierze od ich przebiegu zależy funkcjonalność całego ogrodu. Ładnie zaprojektowane i wykonane potrafią być niewątpliwie wielką ozdobą ogrodu, świadczyć o dobrym guście czy statusie właścicieli. Źle dobrane - będą szpecić, mogą tez być trudne w utrzymaniu.

 • Beton dekoracyjny na nawierzchnie w ogrodach i przestrzeniach miejskich

  Beton dekoracyjny na nawierzchnie w ogrodach i przestrzeniach miejskich

  Artevia Decor to kolekcja betonów dekoracyjnych Lafarge przeznaczona na wszelkie zewnętrzne nawierzchnie poziome, jak: aleje, skwery, dziedzińce czy parkingi. Jej dekoracyjny efekt to połączenie betonu ze specjalnie dobranymi kruszywami i pigmentami. Produkt jest alternatywą dla kostki brukowej, płyt chodnikowych i asfaltu.

 • Jak skutecznie usunąć glony?

  Jak skutecznie usunąć glony?

  Glony zdecydowanie odbierają wdzięk ogrodowemu krajobrazowi. Piękny taras utracił swój naturalny kolor, dekoracyjne murki znikają ponieważ ich kolor jest bardzo zbliżony do rosnących obok roślin. Kolorowe ozdobne donice tracą swoje walory, gdyż opanowały je glony.

 • Atak glonów

  Atak glonów

  Glony zdecydowanie odbierają wdzięk ogrodowemu krajobrazowi. Piękny taras utracił swój naturalny kolor, dekoracyjne murki znikają ponieważ ich kolor jest bardzo zbliżony do rosnących obok roślin. Kolorowe ozdobne donice tracą swoje walory, gdyż opanowały je glony.

 • Libet na wiosnę

  Libet na wiosnę

  Libet oferuje kostki imitujące naturalną strukturę kamienia. Do ogrodu, czy podjazdu można dobrać odpowiednią barwę i fakturę.

 • Wydatki

  Wydatki

Więcej o:

podjazdy

 • Kostka brukowa: jesienna pielęgnacja

  jeszcze wybrać odpowiednie materiały i zaprojektować alejkę w ogrodzie lub podjazd, pamiętając, aby uporać się z pracami budowlanymi w okresie, w którym temperatury sięgają powyżej 0 st. C. Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail

 • Elewacja, ścieżka i ogrodzenie - ładny dom z zewnątrz

  pozostaje czysta, ponieważ woda się na niej nie osadza. Kolejnym rozwiązaniem są farby silikatowe, które cechuje odporność na wilgoć i działanie pleśni. Dodatkowo nie przyczepiają się do niej zanieczyszczenia. Podjazd, ścieżka i kostka brukowa materiały partnera Podjazd to jedna z ostatnich inwestycji

 • Nisssan Titan Desert - tytan pustyni

  z kraju, gdzie aktualnie jest o jakieś 30 stopni chłodniej. Uspokoiło ją to. Powolutku zaczyna się prawdziwa próba sił. Góry i wspinaczka. Podłączam się pod grupkę starych kolarzy. Końcówka podjazdu na przełęcz jest tak ostra, że pchamy rowery na skróty górską ścieżką. Docieramy na przełęcz. Czeka

 • Islandia: kraina lodu, ognia i SUV-ów

  Co trzecie zarejestrowane w tym roku w Polsce auto to SUV ? tę informacje jak mantrę powtarzają wszyscy w motoryzacyjnych dyskusjach. Klienci pokochali te auta, więc producenci robią je na potęgę. Volkswagen zapowiada, że do 2020 r. będzie miał w swej ofercie w sumie 19 (!) modeli SUV-ów i

 • Zewnętrzne oświetlenie domu: lampa z czujnikiem ruchu

  oświetlenia oraz jego zasięgu. Intensywny blask lampy z czujnikiem ruchu sprawdzi się w miejscach, które wymagają większej kontroli. Delikatniejsze światło zapewni lepszą widoczność w miejscach o nierównej powierzchni, a także na podjeździe czy ścieżce prowadzącej do domu. Lampa led z czujnikiem ruchu

 • W Anglii zabronili całowania się na dworcach!

  Wbrew pozorom przepisu nie przeforsowali pruderyjni radykałowie w radzie miejskiej Warrington. Znak "No-kissing" ma związek nie z obyczajowością, lecz z płynnością ruchu. Odkąd stacja Warrington Bank Quay obsługuje szybkie pociągi relacji Glasgow-Londyn, przepływ ludzi znacznie się na niej

 • Jak i czym odśnieżać aby nie uszkodzić kostki brukowej?

  Bez właściwego oczyszczania, odśnieżania i odladzania powierzchnia z kostki brukowej może ulec podczas zimy niepotrzebnemu zniszczeniu. Nawierzchnia przygotowana z uwzględnieniem wymienionych rad będzie natomiast służyć domownikom - ich bezpieczeństwu i wygodzie. A kostka, po zimie, będzie