podjazdy

 • Kostka brukowa: jesienna pielęgnacja

  Kostka brukowa: jesienna pielęgnacja

  Płyty tarasowe, podjazdy oraz alejki z kostki brukowej wymagają jesienią wielu zabiegów pielęgnacyjnych służących zabezpieczeniu ich przed jesiennymi opadami czy mrozem.

 • Kolekcja kostek szlachetnych Decco Monocolor

  Kolekcja kostek szlachetnych Decco Monocolor

  Nowa linia kostek betonowych Libet Decco Monocolor jest zróżnicowana pod względem kształtów i rozmiarów. Jednak wszystkie elementy oparte są na dwóch kontrastowych kolorach: pergaminowej bieli i odcieniu antracytowym.

 • Oporniki w wykończeniu Nova

  Oporniki w wykończeniu Nova

  Krawężniki i oporniki decydują o stabilności i wytrzymałości całej nawierzchni z kostki brukowej lub płyt. W ofercie firmy Pozbruk pojawiły się nowe wersje oporników, zwiększając dotychczasowy wybór wzorów i kolorów.

 • Sposoby na palisady

  Sposoby na palisady

  Podczas projektowania ogrodu dużą wagę przykładamy do wyboru rodzaju, kształtu i kolorystki nawierzchni. Betonowa kostka brukowa to materiał funkcjonalny, dający szerokie możliwości aranżacyjne. Jednak nawet najpiękniejsza i najbardziej ekskluzywna kostka do pełni okazałości wymaga odpowiedniego wykończenia i dodatków. Ogrodowe akcesoria w postaci palisad to elementy, które pozwolą dopiąć całą aranżację na ostatni guzik.

 • GlonoJad

  GlonoJad

  Innowacyjny koncentrat o długim działaniu, przeznaczony do usuwania zielonych nalotów (glonów) z powierzchni kamiennych jak np. balkony, tarasy, podjazdy, ogrodzenia murowane, schody, donice, dachówki, terakoty itp. Po użyciu preparatu w ciągu 1-3 dni glony powoli zanikają.

 • Metamorfoza ogrodowej nawierzchni

  Metamorfoza ogrodowej nawierzchni

  Wiosna to czas, kiedy natura powoli zaczyna ożywać. Wybudzony po zimowym letargu ogród przypomina o swoim istnieniu, zachęcając pierwszą zielenią do spędzania w nim wolnego czasu. To również pora odpowiednia na gruntowne porządki i zmiany, które przygotują przydomowe otoczenie na słoneczne miesiące.

 • Sposoby na efektowne i niedrogie nawierzchnie ogrodowe.

  Sposoby na efektowne i niedrogie nawierzchnie ogrodowe.

  Nawierzchnie na działce spełniają bardzo ważną rolę - w dużej mierze od ich przebiegu zależy funkcjonalność całego ogrodu. Ładnie zaprojektowane i wykonane potrafią być niewątpliwie wielką ozdobą ogrodu, świadczyć o dobrym guście czy statusie właścicieli. Źle dobrane - będą szpecić, mogą tez być trudne w utrzymaniu.

 • Beton dekoracyjny na nawierzchnie w ogrodach i przestrzeniach miejskich

  Beton dekoracyjny na nawierzchnie w ogrodach i przestrzeniach miejskich

  Artevia Decor to kolekcja betonów dekoracyjnych Lafarge przeznaczona na wszelkie zewnętrzne nawierzchnie poziome, jak: aleje, skwery, dziedzińce czy parkingi. Jej dekoracyjny efekt to połączenie betonu ze specjalnie dobranymi kruszywami i pigmentami. Produkt jest alternatywą dla kostki brukowej, płyt chodnikowych i asfaltu.

 • Jak skutecznie usunąć glony?

  Jak skutecznie usunąć glony?

  Glony zdecydowanie odbierają wdzięk ogrodowemu krajobrazowi. Piękny taras utracił swój naturalny kolor, dekoracyjne murki znikają ponieważ ich kolor jest bardzo zbliżony do rosnących obok roślin. Kolorowe ozdobne donice tracą swoje walory, gdyż opanowały je glony.

 • Atak glonów

  Atak glonów

  Glony zdecydowanie odbierają wdzięk ogrodowemu krajobrazowi. Piękny taras utracił swój naturalny kolor, dekoracyjne murki znikają ponieważ ich kolor jest bardzo zbliżony do rosnących obok roślin. Kolorowe ozdobne donice tracą swoje walory, gdyż opanowały je glony.

 • Libet na wiosnę

  Libet na wiosnę

  Libet oferuje kostki imitujące naturalną strukturę kamienia. Do ogrodu, czy podjazdu można dobrać odpowiednią barwę i fakturę.

 • Wydatki

  Wydatki

Więcej o:

podjazdy

 • Co położyć na schody zewnętrzne zamiast płytek?

  . Bardziej odporne, ale i droższe jest drewno egzotyczne. Kostka brukowa jako wykończenie schodów Schody można oczywiście wykończyć także kostką brukową. Największą zaletą takiej okładziny jest możliwość płynnego podejścia od schodów do podjazdu. Jeśli takie połączenie nie istnieje, to często lepiej

 • Odkurzacz do liści - prosty i szybki sposób na jesienne porządki w ogrodzie

  specjalnego worka na liście. Podmuch powietrza sprawia, że liście zostają trochę osuszone. Odkurzacz ogrodowy wykorzystamy nie tylko jesienią, przyda się ona również w innych porach roku do zbierania w jedno miejsce skoszonej trawy. Odkurzacz do liści ułatwi sprzątanie trawników, ścieżek, podjazdów

 • Jak pozbyć się glonów z tarasu, podjazdu, ogrodzenia?

  Nazwa "glony" została zapożyczona z gwary góralskiej i wprowadzona do nazewnictwa biologicznego dla określenia najprostszych organizmów samożywnych żyjących z reguły w środowisku wodnym lub w miejscach wilgotnych. Do glonów zalicza się organizmy jedno- lub

 • Nowoczesny ogród - jaki powinien być? Jakie meble i rośliny wybrać?

  , lampiony, latarenki, kinkiety zewnętrzne, a także lampy solarne ustawione wzdłuż ogrodowego chodnika czy ogrodzenia zdecydowanie mogą ulepszyć wizualnie ogród. Oświetlenie może podkreślić kształt roślin, ale też ogrodowe konstrukcje. Lampy zewnętrzne stojące doskonale sprawdzą się wzdłuż podjazdu

 • Jak zwalczyć chwasty w ogrodzie bez użycia chemii? (Effect 24H)

  części roślin, powodując ich obumieranie. Gdzie stosować Effect 24H Środek bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu chwastów z sadów. To również idealne rozwiązanie do dbania o podjazdy i ścieżki, aby nie przerastały chwastami, mchem i trawą. Warto go wykorzystać zakładając ogród na terenie, na którym

 • Jaka trawa na trawnik?

  częstego koszenia na miejsca reprezentatywne -trawniki ozdobne w miejscach reprezentatywnych, charakteryzuje się tym, że ma on delikatne ulistnienie o intensywnej barwie natomiast jest nieodporny na deptanie. Taki trawnik będzie dobrze komponował się np. z brukowym podjazdem pod dom. Istotne jest, aby w

 • Co położyć na schody zewnętrzne zamiast płytek? Podpowiadamy!

  wytrzymałe o ile są dobrze wykonane. Jest to dobra alternatywa dla płytek, szczególnie, że poza schodami z kostki możemy zrobić z niej również podjazd i ścieżkę prowadzącą do domu, lub do ogrodu. Schody z kostki to funkcjonalność, trwałość i ogromne możliwości aranżacyjne. Obecnie kostka brukowa przybiera