rośliny ozdobne

 • Goździki w doniczce na balkon. Jak pielęgnować?

  Goździki w doniczce na balkon. Jak pielęgnować?

  Goździki są idealne, by przyozdobić nimi balkon. Świetnie czują się zarówno w skrzynkach, jak i w doniczkach. Imponująco prezentują się kompozycje zestawione z różnych odmian kolorystycznych goździków. Co istotne, goździki pięknie pachną! Jak je pielęgnować?

 • Provado® Combi Pin

  Provado® Combi Pin

  Środek o działaniu żołądkowym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania mszyc, wciornastków, mączlika szklarniowego, czerwców (wełnowce, tarczniki, miseczniki) i przędziorków występujących na roślinach ozdobnych uprawianych w pomieszczeniach zamkniętych.

 • Previcur Energy 840 SL

  Previcur Energy 840 SL

  Środek grzybobójczy o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin ozdobnych i warzywnych przed kompleksem grzybów glebowych (Phytophthora i Pythium).

 • Confidor® 200 SL

  Confidor® 200 SL

  Skuteczny środek przeciwko szkodnikom. Substancja aktywna preparatu należy do nowej grupy związków chemicznych i działa w sposób zasadniczo różny od dotychczas znanych preparatów. Odmienny mechanizm działania pozwala na skuteczne niszczenie owadów niewrażliwych na dotychczas stosowane środki.

 • Antracol® 70 WG

  Antracol® 70 WG

  Preparat do ochrony jabłoni przed parchem, warzyw przed alternariozą i zarazą ziemniaka, oraz roślin ozdobnych przed chorobami grzybowymi