Top 7 prezentów dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego

Wielu nauczycieli uprzedza, że nie będzie przyjmować drogich prezentów. Zobaczcie, jak kupić coś eleganckiego i osobistego, a przy tym nie wydać zbyt dużo pieniędzy.
Facebook Facebook

#ZamiastKwiatka Niosę Pomoc!

Na Facebooku rozpoczęła się akcja humanitarna "#ZamiastKwiatka Niosę Pomoc!" Nauczyciele namawiają uczniów aby zamiast kwiatów i upominków na zakończenie roku, przeznaczyli pieniądze na ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu. - W Polsce mamy ok 4 miliony uczniów. Jeśli chociaż co czwarty wrzuciłby do puszki 10 zł (koszt kwiatka z przystrojeniem) to w skali kraju można by uzbierać 10 mln zł! - namawiają na portalu organizatorzy akcji.

Facebook Facebook

Kosz ze smakołykami

Popularnym prezentem, jaki nauczyciele otrzymują na koniec roku jest kosz prezentowy, którego cena w sklepie wynosi około 70 zł. Za drogo? Kosz ze smakołykami bez problemu możesz zrobić sam. Do wiklinowego koszyka (ok. 10 zł) włóż tyle produktów, ile uważasz za stosowne ze szczególnym uwzględnieniem domowych przetworów. Dzięki temu sam zdecydujesz, ile pieniędzy wydasz.

Zestaw herbat

To pyszny i pachnący prezent, z którego ucieszy się każdy, kto pija herbatę. Cena zestawu herbat smakowych lub ziołowych, waha się od 20 do 30 zł.

Pióro

Pióro wieczne to praktyczny prezent dla każdego nauczyciela. W internecie dostępne jest już od 10 zł. Pióra lepszej jakości, np. firmy Parker, możesz nabyć za około 30 zł.

Kubek termiczny

To praktyczny prezent dla każdej pracującej osoby. Na elegancki kubek termiczny wydasz od 20 do 50 zł. W sklepach i w internecie dostępna jest cała gama wzorów i kolorów.

Torba materiałowa

Torba materiałowa może okazać się praktycznym prezentem dla każdej nauczycielki, która codziennie nosi ze sobą masę papierów. Ładne materiałowe torby w różnych kolorach kupisz nawet za 3 zł. Na elegancką materiałową torbę nie powinieneś wydać więcej niż 20 zł.

Ramka

Laurkę od ucznia lub zdjęcie ze szkolnej wycieczki możesz podarować nauczycielowi w eleganckiej ramce, która byłaby jednocześnie świetnym prezentem. Cena oryginalnych, ozdobnych ramek na zdjęcia waha się od 20 do 30 zł.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.