śnieg

 • Bałwany naszych czytelników

  Bałwany naszych czytelników

  Jeśli tylko zaczyna padać śnieg, dzieci i dorośli rzucają się do lepienia bałwana. Przecież to takie miłe!

 • Ślady na śniegu

  Ślady na śniegu

  Uwielbiam zimę z wielu powodów. Najważniejszy jest taki, że wreszcie można tropić na śniegu.

 • Jak dbać o nawierzchnie w ogrodzie w czasie mrozów i opadów śniegu?

  Jak dbać o nawierzchnie w ogrodzie w czasie mrozów i opadów śniegu?

  Kostka brukowa i nawierzchnie betonowe w ogrodzie, szczególnie zimą, narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, szkodliwą sól oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto zatem dowiedzieć się jak temu zaradzić i co zrobić by kostka brukowa na wiosnę wyglądała jak nowa i służyła nam przez długie lata.

 • Szybkie odśnieżanie

  Szybkie odśnieżanie

  Tradycją stało się, że zima co roku zaskakuje drogowców. Okazuje się, że tak samo może zaskoczyć właścicieli domów, którzy mogą być zobowiązani do odśnieżenia leżącego obok ich posesji kawałka chodnika, a już na pewno dla własnej wygody i bezpieczeństwa będą musieli oczyścić swoje podwórko. Co zrobić, jeśli nie lubimy sportów zimowych i nie chce nam się codziennie intensywnie wywijać łopatą? Wystarczy zrobić zimowy tunning kosiarki, która nie musi w zimę stać bezczynnie.

 • Zgarniaj śnieg z łatwością

  Zgarniaj śnieg z łatwością

  Każdego roku nasz standardowy krajobraz zmienia się pod wpływem czaru zimy. Zaprasza nas do bitew na śnieżki, kuligów i pieszej turystyki zimowej. Ale nie wszędzie białe piękno jest mile widziane. Przede wszystkim na chodnikach, schodach, przejściach dla pieszych i ulicach. Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji związanych z poślizgnięciami pieszych, mieszkańcy muszą regularnie odgarniać śnieg. Teraz mogą to zrobić razem z eleganckim i ergonomicznym narzędziom zimowym serii Gardena combisystem.

Więcej o:

śnieg