sprzęt do kuchni

 • Czym się kierować przy wyborze blendera? Modele do 150 złotych

  Czym się kierować przy wyborze blendera? Modele do 150 złotych

  Blender to jeden z niezastąpionych gadżetów w kuchni. Wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego przyrządzania posiłków bez jego użycia. W związku z tym kupując blender powinniśmy zwrócić uwagę na jego jakość, aby posłużył nam przez dłuższy okres czasu. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, które blendery są warte zakupu.

 • Urządzenia do przygotowania letnich przysmaków! Przydatne gadżety

  Urządzenia do przygotowania letnich przysmaków! Przydatne gadżety

  Lody należą do ulubionych letnich przysmaków nie tylko dzieci. Teraz lody i inne smakołyki możesz zrobić sam! W krótkim czasie wykonasz smaczny deser, który będzie zdrowszy i smaczniejszy niż ten kupiony w sklepie. Prezentujemy maszynki do lodów, jogurtownice i kruszarki do lodu, które warto mieć w domu podczas upałów.

 • Najważniejsze sprzęty w kuchni, czyli idealna lodówka, kuchenka i piekarnik

  Najważniejsze sprzęty w kuchni, czyli idealna lodówka, kuchenka i piekarnik

  Wybieraniu kuchennego sprzętu AGD zwykle towarzyszy mnóstwo emocji, chcemy, aby urządzenia były jak najlepszej jakości i pasowały do stylu wnętrza. Obowiązkowym kuchennym zestawem są lodówka, kuchenka i piekarnik. Czym się kierować przy wyborze, by posłużyły nam przez długie lata? Podpowiadamy!

 • Tanie i stylowe dodatki do kuchni

  Tanie i stylowe dodatki do kuchni

  Urządzanie kuchni to z pewnością wielkie wyzwanie. Aranżując wnętrza kuchni musimy pamiętać by była ona zarówno funkcjonalna, jak i stylowa i wygodna. I choć nie jest to z pewnością łatwe zadanie, nawet za niewielkie pieniądze można urządzić wyjątkową kuchnię. Prócz mebli i niezbędnych akcesoriów kuchennych, ważną rolę odgrywają także dodatki do kuchni. To właśnie one tworzą klimat miejsca i sprawiają, że jest ono przytulne i nastrojowe.