sprzęty agd

 • Multicooker - wielofunkcyjne urządzenie. Czy warto go mieć?

  Multicooker - wielofunkcyjne urządzenie. Czy warto go mieć?

  Multicooker to urządzenie, które potrafi wszystko. A co konkretnie? Piecze, smaży, dusi, podgrzewa, poradzi sobie niemal ze wszystkim. Czy warto go mieć? Sprawdziliśmy.

 • Pralko-suszarka. Jaką kupić? Ile kosztuje? Funkcje, wyposażenie

  Pralko-suszarka. Jaką kupić? Ile kosztuje? Funkcje, wyposażenie

  Pralko-suszarka to jedno z najbardziej przydatnych i pomocnych sprzętów AGD do domu. Nie dość, że łączy dwie funkcje, to jeszcze pozwala oszczędzić czas i energię. To jednak nie wszystko. Pralko-suszarka dzięki delikatnemu praniu i suszeniu, doskonale dba o nawet najdelikatniejsze tkaniny. Jakie jeszcze są jej zalety? Wyjaśniamy.

 • Jakie żelazko kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Nasze propozycje

  Jakie żelazko kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Nasze propozycje

  Żelazko jest niewątpliwie jednym z podstawowych sprzętów AGD w każdym domu. Wprawdzie na rynku można znaleźć najróżniejsze modele, to jednak wybór wcale nie jest prosty. Podpowiadamy, na jakie funkcje i parametry zwrócić uwagę, aby kupić żelazko, które posłuży nam przez lata.

 • Nocna wyprzedaż w Media Expert! Tylko dziś od 18:00 do 21:00 aż do -50% taniej!

  Nocna wyprzedaż w Media Expert! Tylko dziś od 18:00 do 21:00 aż do -50% taniej!

  Już dziś (13.01) w salonach Media Expert wielka wyprzedaż. Od 18:00 do 21:00 będzie można kupić ulubione sprzęty przecenione nawet do -50% . Promocja w sklepach Media Expert potrwa zaledwie 3 godziny, jednak wyprzedaż obejmuje także sprzedaż internetową. Tam promocja potrwa nieco dłużej - do godziny 9:00 w sobotę 14.01!

 • Chcesz zostać kulinarnym mistrzem? Te sprzęty pozwolą Ci to osiągnąć

  Chcesz zostać kulinarnym mistrzem? Te sprzęty pozwolą Ci to osiągnąć

  Przed nami największe kulinarne wyzwanie roku, czyli święta Bożego Narodzenia. Czeka nas przygotowywanie świątecznych potraw i wypieków, bez których trudno wyobrazić sobie świąteczne dni. Aby jednak móc przygotować wykwintne potrawy i zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi smakami, potrzeba wyposażyć się w odpowiednie sprzęty AGD, które pozwolą nam rozwinąć skrzydła i wzbić się na wyżyny swoich kulinarnych możliwości! Jeśli zastanawiasz się, które sprzęty kuchenne wybrać - skorzystaj z naszych porad i oczaruj swoich gości smakami, których dotąd nie znali!