szafka na buty

 • Szafka na buty - jak ją samodzielnie wykonać? Sprawdź

  Szafka na buty - jak ją samodzielnie wykonać? Sprawdź

  Szafka na buty to niepozorny, ale bardzo ważny mebel do przedpokoju, który pozwala uporządkować przestrzeń. Przechowywane w niej obuwie może być posegregowane i zabezpieczone. Praktyczne modele można wykonać samemu - z drewna, nawet tego pochodzącego z recyklingu (palety). Możemy sobie też poradzić, używając kartonu. Jak się do tego zabrać?

 • Dlaczego warto kupić szafkę na buty?

  Dlaczego warto kupić szafkę na buty?

  Wygląd naszych pieczołowicie aranżowanych wnętrz może się diametralnie zmienić pod wpływem przedmiotów codziennego użytku, które nierzadko tworzą wrażenie chaosu i nieładu. Dzieje się tak m.in. w przypadku obuwia rozrzuconego po znacznej części przedpokoju. Na szczęście jest na to sposób: wystarczy uwzględnić w swoim projekcie estetyczną i pojemną szafkę na buty.

 • Szafka na buty - jaką wybrać? Wąską, z wieszakiem czy z siedziskiem?

  Szafka na buty - jaką wybrać? Wąską, z wieszakiem czy z siedziskiem?

  Szafka na buty to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego mieszkania. Dzięki niej łatwiej zapanować nad porządkiem, a jednocześnie zaoszczędzić nieco miejsca w przedpokoju. Jaką szafkę na buty wybrać? Na rynku można spotkać zarówno modele z siedziskiem, wieszakiem, jak i klasyczne, wąskie szafki w odcieniach bieli, albo z drewna. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przed zakupem, i jaka szafka sprawdzi się najlepiej w <br>przedpokoju.

 • Szafka na buty: przechowywanie w przedpokoju

  Szafka na buty: przechowywanie w przedpokoju

  Szafka na buty jest niezbędna, jeśli chcemy, by po wejściu do mieszkania witał nas porządek zamiast porozrzucanego po kątach obuwia. Zarówno do dużego, jak i małego przedpokoju możemy dziś dopasować funkcjonalną szafkę na buty, dzięki której unikniemy bałaganu i oszczędzimy czas na poszukiwaniu odpowiedniej pary butów. Szafka na buty może też spełniać dodatkowe funkcje - sprawdzamy, co jeszcze ma nam do zaoferowania ten z pozoru banalny mebel.

 • Szafki na buty do twojego przedpokoju

  Szafki na buty do twojego przedpokoju

  Czółenka, półbuty, kozaki lubią ład i porządek. Szafka na buty sprawi, że będą zawsze zwarte i gotowe do wyjścia z domu. Wybraliśmy najciekawsze modele, które sprawdzą się w różnych wnętrzach. Zobacz wszystkie i wybierz coś dla siebie.

 • Wybieramy szafkę na buty

  Wybieramy szafkę na buty

  Szafka na buty to często główny mebel w holu czy przedpokoju. Zazwyczaj nie poświęcamy mu zbyt wiele uwagi. Pamiętajmy jednak, że przedpokój pełni nie tylko funkcje użytkową, ale również reprezentacyjną. To do niego jako pierwszego udajemy się wchodząc do mieszkania czy domu.

 • Urządzamy przedpokój - jak wybrać szafkę na buty?

  Urządzamy przedpokój - jak wybrać szafkę na buty?

  Szafka na buty to mebel, który znajdzie swoje miejsce w każdym domu. Często stanowi główny element przedpokoju czy holu. Jednak warto pamiętać o jednym - skoro mebel znajduje się w samym centrum uwagi, ważne jest, by odpowiednio się prezentował. Oprócz tego musi również spełniać swoją funkcję, czyli być pojemnym i dopasowanym do naszych potrzeb. Jak więc wybrać odpowiednią szafkę na buty?

 • Szafki na buty czyli obuwie pod kontrolą

  Szafki na buty czyli obuwie pod kontrolą

  Pantofle i szpilki, adidasy i klapki, kozaki i traperki - butów na każdą okazję mamy coraz więcej, warto więc w przedpokoju przeznaczyć na nie oddzielną szafkę.