Trendy w aranżacjach

Trendy we wnętrzach zmieniają się prawie tak szybko, jak trendy w modzie. Nie chodzi o to, aby gonić za nimi i przyjmować wszystko, co modne bezkrytycznie. Znajomość trendów pozwala nam jednak zachować pewną świeżość i otwartość na to, co nowe. Są trendy, które utrzymują się przez kilka lat, inne znikają po trzech sezonach. Nie musimy od razu wymienić wszystkich mebli, aby podążać za trendami. Czasem wystarczy jeden modny w danym sezonie dodatek lub akcent kolorystyczny, który sprawi, że nasze mieszkanie nabierze nowego blasku.

Trendy w wystroju wnętrz

W naszym serwisie znajdziecie porady, dotyczące trendów związanych z aranżacją salonu, sypialni, kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego. Dowiecie się, jaki kształt mebli jest zgodny z obowiązującymi trendami, poznacie najmodniejsze wzory na płytkach i najciekawsze tkaniny w danym sezonie. Podpowiemy, czego można się spodziewać w sklepach meblarskich w nadchodzącym sezonie. Doradzimy, jak wśród panujących trendów znaleźć najlepszy dla naszego pomieszczenia kolor ściany. Poznacie trendy, które pomogą wam być na czasie z tym, co proponują projektanci i największe sklepy z wyposażeniem wnętrz.

Top trendy

Każdy sezon i pora roku ma swoje top trendy, które królują na salonach. Nawet jeśli mamy dystans do tego typu nowinek, warto wiedzieć, co w trawie piszczy. Dzięki temu będziemy w stanie dokonać odpowiedniego wyboru wśród tysiąca różnych propozycji.
Trendy we wnętrzach dotyczą różnorodnych stylów, które pojawiają się i znikają, aby za kilka lat powrócić w nowej odsłonie, jak np. styl retro. Zdradzamy, jakie style będą modne w najbliższym czasie, a jakie w tym momencie święcą triumfy w domach na całym świecie. Podpowiadamy również, które trendy już się wypaliły we wnętrzach i warto pomyśleć o czymś nowym.

Na naszej stronie znajdziecie również informacje, dotyczące polskich i światowych trendów w architekturze. Dowiecie się, jakie trendy są tak uniwersalne, że nigdy nie wyjdą z mody. Podpowiemy, jaka dekoracja sprawdzi się w mieszkaniu nowoczesnym, a jaka będzie oryginalną ozdobą tradycyjnego wnętrza. Trendy we wnętrzach sprawiają, że nasze domy i mieszkania ciągle się zmieniają. Czasem wystarczy przemalować ścianę albo położyć tapetę w najmodniejszym wzorze, aby zmienić charakter przestrzeni. Jeśli jesteśmy mocno przywiązani do wystroju naszego mieszkania, możemy zagrać samymi dodatkami. Trendy w modzie często idą w parze z tym, co dzieje się we wnętrzach. Te same kolory i wzory możemy obserwować zarówno na letnich sukienkach, jak i tkaninach, zdobiących wnętrza domów mieszkalnych.

Zobacz także:

Wzornictwo Sztuka Remonty Porcelana Polski design Metamorfozy Kolory Dodatki Tkaniny

trendy

Więcej o:

trendy