wyposażenie domu

 • Dekoracje marki Happy Friday, które odmienią każde wnętrze

  Dekoracje marki Happy Friday, które odmienią każde wnętrze

  Happy Friday to hiszpańska marka, która oferuje wyjątkowe produkty dekoracyjne oraz tekstylia do sypialni. Każdy przedmiot ma w sobie coś z hiszpańskiego temperamentu. Oryginalne wzornictwo, piękne kolory, które wprowadzają życie do każdego pomieszczenia. Dekoracje marki Happy Friday kupicie teraz z rabatem, wybraliśmy najpiękniejsze przedmioty, które uczynią twoje wnętrze wyjatkowym.

 • Mata do ćwiczeń w domu - jak wybrać najlepszą?

  Mata do ćwiczeń w domu - jak wybrać najlepszą?

  Mata do ćwiczeń, jak sama jej nazwa wskazuje, służy do wykonywania na niej różnego rodzaju ćwiczeń. W swoim domu powinien mieć ją każdy miłośnik aktywności fizycznej, szczególnie tej wykonywanej we własnych czterech ścianach. W czasach, gdy bycie wysportowanym jest po prostu modne, mata do ćwiczeń to element wręcz obowiązkowy. Sprawdźcie, czym kierować się przy jej wybieraniu.

 • Dyson Pure Cool Me: nowy sposób oczyszczania powietrza

  Dyson Pure Cool Me: nowy sposób oczyszczania powietrza

  Dyson prezentuje swój pierwszy osobisty oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool Me. Urządzenie zostało wyposażone w technologię filtrowania powietrza oraz technologię projekcyjną i jest kompaktowe, dzięki czemu idealnie sprawdza się w warunkach domowych - można je postawić przy łóżku, na biurku czy w pokoju dziecięcym. Nowa technologia Dyson Core Flow całkowicie zmienia sposób dostarczania oczyszczonego powietrza i umożliwia skierowanie go w wybrane miejsce.

 • Oryginalne wycieraczki wejściowe do twojego mieszkania

  Oryginalne wycieraczki wejściowe do twojego mieszkania

  Wycieraczki wejściowe to jeden z elementów wystroju mieszkania, nad którego wyborem nie zastanawiamy się długo. A to przecież dzięki nim większość zanieczyszczeń z zewnątrz nie wchodzi do naszych domów! Znaleźliśmy oryginalne i klasyczne wycieraczki, które zwrócą uwagę gości i ułatwią dbanie o czystość.

 • IKEA wprowadza do Polski wyjątkową kolekcję Stockholm

  IKEA wprowadza do Polski wyjątkową kolekcję Stockholm

  2 kwietnia 2013 roku do stałego asortymentu wszystkich sklepów IKEA w Polsce wprowadzona została wyjątkowa kolekcja mebli i akcesoriów Stockholm. Kolekcja pod hasłem ?Doskonałe rzemiosło? obejmuje łącznie około 40 produktów, które sprawdzą się przy urządzaniu każdego pomieszczenia w domu, zwłaszcza dużego pokoju, jadalni oraz sypialni.

Więcej o:

wyposażenie domu