wystawa

 • Wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej na Wilczej 4 w Warszawie - 16 maja 2019 r.

  Wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej na Wilczej 4 w Warszawie - 16 maja 2019 r.

  BoConcept Warszawa i HS Studio serdecznie zapraszają na wernisaż Małgorzaty Jastrzębskiej - artystki, specjalizującej się w malarstwie geometrycznym. Wydarzenie będzie miało miejsce 16 maja w showroomie BoConcept przy ul. Wilczej 44 - tam, gdzie sztuka przenika się z designem.

 • Targi Sztuki Dostępnej 2-3 marca 2019 Warszawa

  Targi Sztuki Dostępnej 2-3 marca 2019 Warszawa

  W dniach 2-3 marca 2019 odbędą się pierwsze w Polsce Targi Sztuki Dostępnej. Wydarzenie to ma na celu promocję sztuki współczesnej, która może być dobra i niedroga. Jest to nowa pozycja w kalendarzu imprez kulturalnych w Polsce. Dodatkowym atutem jest górna granica ceny - żadne z dzieł sztuki nie może kosztować więcej niż 5 tys. zł.

 • Wystawa w DM Klif z okazji 25-lecia współpracy Atelier Versace z marką Rosenthal

  Wystawa w DM Klif z okazji 25-lecia współpracy Atelier Versace z marką Rosenthal

  Świat mody nie byłby tym, czym jest dzisiaj, gdyby nie pojawiło się w nim rodzeństwo Versace. Jego wpływ jest od ponad dwóch dekad zauważalny również w dziedzinie sztuki użytkowej, m.in. dzięki współpracy z manufakturą Rosenthal. Do 2 września br. w DM Klif w Warszawie odbywa się wystawa z okazji 25-lecia tej kooperacji, w ramach której możemy się zapoznać z 25 różnymi dekoracjami na porcelanie oraz przedmiotami z kolekcji Versace Vintage stworzonymi przez ten włoski dom mody.

 • SUPERBOHATER - wystawa w poznańskim Bałtyku 18 lipca-1 sierpnia 2018 r.

  SUPERBOHATER - wystawa w poznańskim Bałtyku 18 lipca-1 sierpnia 2018 r.

  Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy "Superbohater", która gościć będzie w holu budynku Bałtyk w Poznaniu w dniach 18 lipca - 1 sierpnia 2018 roku!

 • Program Łódź Design Festival 2018

  Program Łódź Design Festival 2018

  W dniach od 19 do 27 maja 2018 roku odbędzie się 12. edycja Łódź Design Festival. Organizator właśnie ogłosił szczegółowy program, w którym znajdziemy wiele inspirujących wykładów, warsztatów i spotkań oraz wystawy i premiery przybliżające nowinki ze świata designu.

 • Grynasz Studio na wystawie SoloneSatellite w Mediolanie!

  Grynasz Studio na wystawie SoloneSatellite w Mediolanie!

  Grynasz Studio to polska pracownia, o której jest coraz głośniej na europejskim rynku. Projekty Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza były do tej pory ozdobą wielu znaczących wydarzeń, m.in. Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, London Design Fair czy Tokyo Design Week. Tym razem będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy design sygnowany tym nazwiskiem podczas prestiżowej wystawy SoloneSatellite w Mediolanie.

 • Jaime Hayon gościem specjalnym Łódź Design Festival 2018

  Jaime Hayon gościem specjalnym Łódź Design Festival 2018

  Gościem specjalnym tegorocznej odsłony Łódź Design Festival będzie Jaime Hayon, hiszpański projektant, którego magazyn "Time" uznał za jednego z najważniejszych twórców współczesnego wzornictwa.

 • Podsumowanie arena DESIGN 2018

  Podsumowanie arena DESIGN 2018

  Jubileuszowa odsłona wydarzenia za nami. Jak co roku, również 10. edycja arena DESIGN zgromadziła liczną rzeszę entuzjastów nowoczesnego wzornictwa. Tegoroczne hasło przewodnie, GENERATIONS, skłoniło do refleksji nad relacjami międzypokoleniowymi i ich wpływem na proces tworzenia.

 • Roślinne kapsuły ratunkowe

  Roślinne kapsuły ratunkowe

  O tym jak w niezwykły sposób przedstawić leśną naturę, można będzie przekonać się już 27-29 października w poznańskim Starym Browarze Słodowni +1 podczas wystawy "Forest forever".

 • Drewno i najlepsi projektanci. Wystawa "Niespieszne arcydzieło"

  Drewno i najlepsi projektanci. Wystawa

  Przedmioty z drewna to arcydzieła tworzone niespiesznie. Wystawa w KOOKU pokazuje, jak najlepsi światowi projektanci widzą drewno i ukryte w nim historie.

 • II edycja targów Gift Show Poland już za nami

  II edycja targów Gift Show Poland już za nami

  W dniach 19-21 maja br. odbyła się druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tys. odwiedzających, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży upominkowej oraz klienci indywidualni, poszukujący ciekawych pomysłów na prezenty. Podczas targów zostały zrealizowane liczne konferencje oraz atrakcje dla odwiedzających - m.in. warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami.

 • Holenderski projekt "Tribute to Death". Popielniczka czy sztuka?

  Holenderski projekt

  "Tribute to Death", to projekt dla palących, którego autorem jest designerka Jessie Derogy. Czy popielniczka spodoba się wielbicielom szarego dymku?

 • Sztuka udomowiona

  Sztuka udomowiona

  Polska sztuka wychodzi poza ściany galerii. Dzieła najwybitniejszych polskich grafików, malarzy i ilustratorów ozdobią przedmioty użytkowe. Od 4 kwietnia dzieła Joanny Concejo, Dominika Jasińskiego, Jana Feliksa Kallwejta, Wiesława Wałkuskiego oraz Stanisława Wyspiańskiego zobaczymy w salonach Empik w ramach projektu Empik Art.

 • Zaproszenie: Wystawa i aukcja mistrzów polskiej fotografii

  Zaproszenie: Wystawa i aukcja mistrzów polskiej fotografii

  Witkacy, Hiller, Rydet, Lewczyński, Horowitz, Niedenthal i inni. Mistrzowie polskiej fotografii ponownie zagoszczą w Warszawie na wystawie i aukcji, które odbędą się w ramach jubileuszowej, 15. edycji projektu Fotografia Kolekcjonerska. Wystawa zostanie otwarta 7 listopada i tradycyjnie zakończy się aukcją wszystkich zaprezentowanych zdjęć.

 • Wielka sztuka w budynku Cosmopolitan

  Wielka sztuka w budynku Cosmopolitan

  Sztuka na najwyższym poziomie: wystawa Jankilevitsch Collection na 42. piętrze Cosmopolitan Twarda 4.

 • Festiwal Tkanin w Concordia Design

  Festiwal Tkanin w Concordia Design

  Od 14 do 16 listopada w Concordia Design w Poznaniu odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Tkanin. Premierowa edycja nosi nazwę Konteksty łącząc różne obszary, w których tkaniny grają główną rolę.

 • Wawa Design Festiwal: wzornictwo w Soho Factory

  Wawa Design Festiwal: wzornictwo w Soho Factory

  Weekend zapowiada się piękny, można iść na spacer, np. do warszawskiego Soho Factory, gdzie w dniach 5-14 września odbywa się druga edycja warszawskiego festiwalu Wawa Design Festiwal.

 • Chelsea Flower Show 2014 - wystawa w Wielkim Pawilonie

  Chelsea Flower Show 2014 - wystawa w Wielkim Pawilonie

  W dwóch poprzednich odcinkach cyklu pokazaliśmy aranżacje ogrodów, które otrzymały nagrody na najsłynniejszej wystawie ogrodniczej świata - Chelsea Flower Show, odbywającej się w maju każdego roku w londyńskiej dzielnicy Chelsea....

 • Lubomir Tomaszewski - Sztuka, natura, człowiek, artysta

  Lubomir Tomaszewski - Sztuka, natura, człowiek, artysta

  Znacie i lubicie porcelanowe figurki z Ćmielowa, na przykład Śpiewaczkę lub Dziewczynę w spodniach? Ich autorem jest Lubomir Tomaszewski. Urodzony w 1922 r. twórca od pół wieku mieszka w USA. Instytut Designu w Kielcach zorganizował temu niezwykłemu artyście wystawę retrospektywną. Można na niej zobaczyć 150 prac obejmujących trzy najważniejsze dziedziny jego twórczości: design, malarstwo i rzeźbę.

 • Bloom - niezwykła wystawa w Massachusetts

  Bloom - niezwykła wystawa w Massachusetts

  Ta optymistyczna wystawa pełna kwiatów została wykonana przez artystkę Anna Schuleit w zaledwie trzy miesiące. Taki happening doskonale pokazuje magię i moc kwiatów.

Więcej o:

wystawa