zmywarka

 • Zmywarka do naczyń - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

  Zmywarka do naczyń - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

  Praktyczna i wygodna zmywarka do naczyń to sprzęt, który wybieramy na lata. W obecnych czasach nasze wymagania dotyczące urządzeń kuchennych stale rosną. Chcemy, aby były one nie tylko niezawodne, ale również energooszczędne, proste w obsłudze i gwarantowały nieskazitelny poziom higieny. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki do naczyń.

 • Zmywarka do zabudowy - jaka powinna być?

  Zmywarka do zabudowy - jaka powinna być?

  Coraz większa część z nas decyduje się na zakup zmywarki, która wyręczy w myciu naczyń o obniży rachunki za wodę. Przyjrzeliśmy się zmywarkom do zabudowy i wiemy, jakie cechy powinny mieć!

 • Nowoczesna zmywarka Amica Generation V - jaka jest? To lider wśród zmywarek

  Nowoczesna zmywarka Amica Generation V - jaka jest? To lider wśród zmywarek

  Nienawidzisz zmywania naczyń? Nie martw się, my też, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i prezentujemy zmywarkę, która staje się liderem wśród tego typu urządzeń - to zmywarka Amica Generation V. Opowiemy jaka jest i dlaczego warto mieć ją w swojej kuchni.

 • Jaką zmywarkę kupić? Czym się kierować przy wyborze? Nasze propozycje

  Jaką zmywarkę kupić? Czym się kierować przy wyborze? Nasze propozycje

  O tym, że kupno zmywarki to dobrze wydane pieniądze, wie każdy, kto ma takie urządzenie. Dzisiaj coraz trudniej wyobrazić sobie życie bez zmywarki, która nie tylko za nas zmywa, ale także pozwala oszczędzić czas i wodę. Jak wiadomo, zmywarka zmywarce nierówna - dlatego podpowiadamy, jak wybrać najlepszą zmywarkę, czyli na jakie parametry zwrócić uwagę przed zakupem.

 • Energooszczędne, praktyczne i stylowe - przegląd zmywarek

  Energooszczędne, praktyczne i stylowe - przegląd zmywarek

  Zmywarka gwarantuje oszczędność czasu, pieniędzy i wyręcza domowników przed obowiązkiem, który jest niespecjalnie lubiany. Zakup tego urządzenia to spory wydatek, dlatego przy wyborze warto wziąć pod uwagę kilka kwestii.

 • Jak samodzielnie naprawić zmywarkę?

  Jak samodzielnie naprawić zmywarkę?

  Zepsuta, zapchana zmywarka to prawdziwy koszmar. Zanim wezwiemy hydraulika, warto spróbować samodzielnie naprawić zmywarkę. Jak to zrobić? Podpowiadamy

 • Kuchnia - jakich sprzętów AGD, nie może w niej zabraknąć?

  Kuchnia - jakich sprzętów AGD, nie może w niej zabraknąć?

  Urządzasz kuchnie? Spójrz, jakie artykuły gospodarstwa domowego są w niej niezbędne. 

 • Aranżacja kuchni - jak wybrać odpowiednią zmywarkę?

  Aranżacja kuchni - jak wybrać odpowiednią zmywarkę?

  Zmywarka to dla coraz większej grupy osób absolutny niezbędnik w kuchni. I choć największą popularność zdobyła przez ostatnią dekadę, to została wynaleziona ponad 90 lat temu! Dziś coraz trudniej wyobrazić sobie życie bez zmywarki - która nie tylko ułatwia nam codziennie funkcjonowanie, ale także pozwala oszczędzić czas i wodę. Nie trudno jednak zauważyć, że zmywarka zmywarce nierówna - dlatego specjalnie dla was, podpowiemy, na co zwrócić uwagę wybierając zmywarkę do naszej kuchni!

 • Co można myć w zmywarce? Zdziwisz się!

  Co można myć w zmywarce? Zdziwisz się!

  Do tej pory zmywarka czyściła tylko brudne naczynia? Błąd! Zmywarkę można wykorzystać do "mycia" wielu przedmiotów. Jakich?<br>

 • Jak dbać o zmywarkę?

  Jak dbać o zmywarkę?

  Zmywarki zagościły w naszych domach całkiem niedawno. I choć jeszcze jakiś czas temu były uważane za luksus, dziś wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich. Co zrobić, aby zmywarka służyła nam dobrze przez długie lata?

 • Zmywarka AEG ze zwiększoną o 50 miesięcy gwarancją

  Zmywarka AEG ze zwiększoną o 50 miesięcy gwarancją

  Pierwsza zmywarka AEG trafiła do sklepów 50 lat temu. Z okazji tego jubileuszu firma AEG przygotowała specjalną promocję. Każdy, kto kupi najnowocześniejszą, w pełni zintegrowaną zmywarkę AEG FAV50EVI0P, otrzyma przedłużoną, 50-cio miesięczną gwarancję. Promocja trwa do 15 maja 2012 r.

 • Zmywarka Water Wall: skuteczne zmywanie nawet w narożnikach

  Zmywarka Water Wall: skuteczne zmywanie nawet w narożnikach

  W nowej zmywarce marki Samsung wykorzystano innowacyjną metodę zmywania. Zamiast zwykłego prysznica na naczynia spada ściana wody, która dociera nawet w narożniki urządzenia.

 • Zmywarka z trzema koszami

  Zmywarka z trzema koszami

  Zmywanie naczyń jest jedną z najmniej lubianych prac domowych. Na szczęście z pomocą przychodzą nam zmywarki. Wbrew panującym opiniom, zmywanie w zmywarce jest korzystniejsze niż tradycyjne zmywanie ręczne ponieważ pozwala oszczędzić więcej wody i przede wszystkim czasu. Ponadto nowoczesne zmywarki są przyjazne środowisku i oszczędzają także energię elektryczną.