Ruszył 6. plebiscyt na najbardziej ukwiecone miasto w Polsce

Do 24 lipca można zgłaszać swoje miasto do zmagań, a już 1 sierpnia rusza głosowanie. Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce poznamy 22 sierpnia.To może być Twoje Miasto - zgłoś je i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Jak co roku, ideą, która przyświeca konkursowi, jest chęć uhonorowania miejscowości, w której znajduje się najpiękniejsza kwiatowa dekoracja przestrzeni. Tym samym organizatorzy chcą podsumować cały rok starań mających na celu poprawienie warunków życia mieszkańców i podniesienie estetyki wspólnych przestrzeni ,a tym samym nagrodzić starania włodarzy miejskich, wspólnot mieszkaniowych, a także mieszkańców nadsyłających zdjęcia do plebiscytu.

Które z polskich miast okaże się równie piękne, jak Międzyrzecz, który z imponującą liczbą głosów zwyciężył w poprzedniej edycji? Dowiemy się już w sierpniu!


Nagroda główna dla pierwszej trójki najpiękniej ukwieconych miast w Polsce:
1. Kaskadowa Konstrukcja Kwietnikowa H2000
2. Duża donica Gianto 120 marki nuno'ni
3. Bon na zakup dowolnych produktów od Terra Group o wartości 1000 zł


Na uczestników czekają również doniczki ziołowe Brussels Herbs:
• dla 5 autorów 10 wyróżnionych przez nas zdjęć
• dla 5 autorów zdjęć o największej liczbie oddanych głosów
• dla 3 autorów zdjęć z niestandardowym ukwieceniem produktów Terra Group
• dla 2 autorów najciekawszego zdjęcia typu „selfie” na tle wieży kwiatowej


Z kolei dla autora najciekawszego filmu z udziałem wież kwiatowych czeka warzywnik Green Basics ALLin1 Growkit! Dodatkowo każda osoba głosująca dostaję 10% zniżki na zakupy w sklepie Make it Home… A dla osób, które pozostawią swój adres e-mail, czeka rabat w wysokości 20%.


Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy nadesłać do 6 zdjęć prezentujących ukwiecenie przestrzeni z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group lub krótki film o tej samej tematyce. Organizatorzy na fotografie i filmy czekają pod adresem e-mail: konkurs@terra-pl.eu, skorzystać można również z formularza dostępnego na blogu inspirowaninatura.pl. Nadesłane ujęcia trafiają do specjalnej galerii konkursowej, które uzupełniamy o specjalny baner, który można pobrać i udostępniać celem promocji swojej kandydatury.

Więcej o: