Gra kontrastów - KLUDI ZENTA BLACK & WHITE

Prezentowane przez ikony stylu i wciąż na nowo odkrywane przez projektantów mody - połączenie czerni z bielą fascynuje siłą ekspresji i odwagą.

Takie połączenie jest eleganckie, a przy tym nie przesadnie grzeczne - odpowiednie w każdym miejscu i czasie. Te dwie barwy widoczne są nie tylko w modzie, przemyśle samochodowym czy elektronice użytkowej, ale konsekwentnie wkraczają również w inne dziedziny życia, np. do sektora wyposażenia wnętrz. Płytki, dywany, lampy, tkaniny, meble Białe i czarne produkty coraz częściej ozdabiają prywatne domy i mieszkania, gdzie to kontrastowe zestawienie barw stanowi podstawę aranżacji lub służy do podkreślenia innych kolorów we wnętrzu.

Odzwierciedleniem tego trendu w łazience jest KLUDI ZENTA BLACK & WHITE - zupełnie nowa odsłona cieszącej się uznaniem serii armatury łazienkowej. Teraz wyraziste kształty KLUDI ZENTA podkreślone są głęboką, błyszczącą czernią i czystą bielą. Estetyczne, chromowane elementy baterii dodają smaku całej koncepcji i współgrają z resztą wystroju łazienki, np. akcesoriami KLUDI. Z nowym wykończeniem oferowane są baterie umywalkowe, w tym nowy model XL, bateria bidetowa, ponadto armatura natryskowa i wannowo-natryskowa do montażu na- i podtynkowego oraz program prysznicowy i termostaty. Wszystkie produkty są przykładem oszczędnego, a zarazem atrakcyjnego i wyrafinowanego wzornictwa, które przyciąga wzrok - po prostu nie może ich zabraknąć w nowoczesnej, eleganckiej łazience!