Uwielbiasz liściastą herbatę, ale denerwują cię fusy? Kup zaparzaczkę do herbaty [CENY]

Karolina Mucha
22.09.2017 12:00
Dla wielu z nas sposobem na jesienny relaks jest kubek gorącego napoju. Jest wielu zwolenników herbaty w torebkach, ale dla mnóstwa osób idealnym napojem jest herbata sypana, liściasta. Jeśli denerwują cię fusy, niezbędna będzie zaparzaczka do herbaty, najlepiej o oryginalnym wzorze i kolorze!

Zaparzacze do herbatyZaparzacze do herbaty Fot. okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom Fot. okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Pojedyncza zaparzaczka do herbaty pozwoli na jednorazowe przygotowanie jednego kubka lub filiżanki herbaty. W sklepach znajdziecie mnóstwo wzorów, wielkości i kolorów zaparzaczek. Ten świetny drobiazg stanie się wybawieniem dla miłośników liściastej, aromatycznej herbaty, ponieważ pozwoli zapanować nad fusami. Zaparzaczka przyda się także do parzenia ziółek, które mogą okazać się niezbędne w czasie jesiennych przeziębień.

Warto podkreślić, że najtrwalsze są zaparzaczki wykonane z silikonu, odporne na działanie wysokiej temperatury. Dobrze sprawdzą się także zaparzaczki ze stali nierdzewnej. Kosz zaparzacza do herbaty to wydatek rzędu 5-25 złotych. Cena zwykle uzależniona jest od marki, wykonania czy wzoru.

Poniżej znajdziecie zaparzaczki, dzięki którym liściasta herbata będzie jeszcze lepiej smakowała, jej picie będzie wygodniejsze, a kubek zyska uroczy wygląd!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • kawiarniany.filozof

    Oceniono 2 razy 2

    Zaparzaczka do herbaty musi być DUŻA, żeby liście miały możliwość rozwinąć się. Większość tych pokazywanych tutaj jest do tego, do czego jest rurka w słynnym skeczu "Ucz się Jasiu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX