Ulubieńcy z IKEI: 6 hitów sprzedażowych 2019 roku

Prezentujemy największe hity produktowe do salonu, jadalni, kuchni, które najlepiej sprzedają się w sklepach IKEA. To faktycznie prawdziwe perełki.

Według New York Timesa to mebel IKEI jest na pierwszym miejscu listy sprzedażowej i znika ze sklepowych półek co 10 sekund. Co na to wpływa? Prosta, nowoczesna i modna linia produktowa za stosunkowo niską cenę. Tak można przypuszczać. W ciągu ostatniego roku, dzięki dużym wzrostom sprzedażowym w Chinach i Polsce, przychody Ikei zwiększyły się o 7,1 procent, przekraczając 34 mld euro. To nie koniec. IKEA ma apetyt na znacznie więcej. W planach na 2020 rok jest osiągnięcie wyniku 50 mld euro rocznie. Marka stawia sobie za cel rozbudowę działu sprzedaży online, otwarcie nowych, ale mniejszych sklepów w centrach miast oraz zwiększenie produkcji limitowanych kolekcji. Choć, jak podają ogólnodostępne raporty IKEA, firma czerpie bardzo duże zyski sprzedażowe z produktów będących w stałym asortymencie. Wśród ulubionych perełek z IKEI opublikowanych na stronie głównej firmy, na liście znalazły się różnorodne meble, dodatki i akcesoria. Zobaczcie sześć hitów sprzedażowych z IKEI, które są najczęściej kupowane w 2019 roku.

Wypoczynkowe produkty IKEA

Fotel uszak, leżankę Hemnes z dwoma szufladami oraz meble wypoczynkowe z serii Kivik pokochali fani ładnych, nowoczesnych i niedrogich wnętrz IKEA. 

Wypoczynek Ikea KivikWypoczynek Ikea Kivik Fot. Ikea.com

Wygodny, tapicerowany, z miękkim zagłówkiem i szerokim siedziskiem, z charakterystycznymi "uszami" po bokach - fotel uszak to jeden z największych i najstarszych hitów IKEI. Dziś dostępny jest aż w 8 wersjach kolorystycznych. 

Produkty IKEA do jadalni

Sosnowe krzesło Ingolf, rozkładany stół Ingatorp oraz sztućce Dragon dołączyły do listy najczęściej kupowanych produktów z IKEI w 2019 roku.

Krzesło Ikea IngolfKrzesło Ikea Ingolf Ikea.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.