Kosmiczne doniczki

Niezwykła seria ceramicznych doniczek Golly Pods projektu Jason Lane z Bells & Whistles to nie tylko zabawna propozycja dla dzieci, ale również wyszukany pomysł na oryginalny dodatek do domu i ogrodu.

Ceramiczna donica z sukulentami

W kolekcji będą dostępne również modele z drewna. Polecam kompozycję z drzewkami szczęścia o kolorowych listkach, mchem, starcami i eszewerią.

Oryginalna doniczka

W ciekawej donicy można sobie pozwolić na bardziej fantazyjne kompozycje z roślin doniczkowych. Wspaniały duet tworzy mech i rypsalis.

Dwupiętrowo

Niezwykły efekt osiągniemy sadząc na górnym piętrze sukulentowy gatunek starca, a ceramiczne oko wypełnimy tilandsją.

Odwrócone rozchodniki

Doskonałe i niepowtarzalne wzornictwo sprawia że każde wnętrze w którym znajdują się te roślinne dzieła sztuki nabiera nowoczesnego i ekskluzywnego charakteru.

Ceramiczna doniczka

Donice te są  oryginalne i przykuwające wzrok, pasują do wnętrza raczej nowoczesnego.

Doniece nie z tej ziemi

Ich kosmiczny wygląd nie bez powodu wywołuje w nas odczucie obcowania z obcymi. Twórcy chcieli stworzyć produkty "nie z tej ziemi".

Pod szkłem

Modele ze szklanym kloszem dają możliwość stworzenia mini ogródka tropikalnego.

Ceramiczna donica

Kupując nietypową donice warto dopilnować, aby w pełni wykorzystać możliwości aranżacyjne jakie nam stwarza jej konstrukcja. W szczelinie posadzono zwisające tilandisje i epifilum o czerwonym zabarwieniu.

Doniczki ze szklaną kopułą

Kwiaty, ceramiczny podest i szklana kula w różnych nietypowych formach to główna idea kolekcji. Twórcą zależało na stworzenie powtarzalnej linii donic.

Więcej o: