Meble i akcesoria, które odświeżą twój ogród, taras i balkon. Zobacz, co warto mieć!

W jakie meble ogrodowe warto wyposażyć swój taras lub balkon? Oferta na rynku jest ogromna, dlatego przychodzimy z pomocą! Zobacz nasze ulubione produkty.

Meble i akcesoria ogrodowe: zestawy ogrodowe

W ciepłe, słoneczne dni, w ogrodzie chcemy spędzić każdą chwilę. Żeby jednak móc to zrobić, potrzebujemy odpowiednich mebli. Bardzo praktycznym, jak i stylowym rozwiązaniem są zestawy ogrodowe. Te składające się ze stołu i krzeseł, sprawdzą się do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, a nawet pracy zdalnej, czy nauki dzieci do szkoły. Dzięki nim wiele czynności można przenieść do ogrodu. Zestawy, które zawierają sofę, fotele i mały stolik kawowy będą idealne na relaks w słońcu lub długie wieczorne rozmowy z bliskimi. Najlepiej postaw na takie, które w komplecie mają miękkie i wygodne poduszki!

ogródogród fot. shutterstock

Meble i akcesoria ogrodowe: leżaki i krzesła 

Czym byłby odpoczynek na świeżym powietrzu bez leżaka, na którym można się wygodnie położyć? Nie wyobrażamy sobie bez niego lata! Jeśli jeszcze brakuje go w twoim ogrodzie, to czas to zmienić i zadbać o odpowiednie warunki, które będą sprzyjać odpoczynkowi. Wiosna i lato to przecież czas, kiedy możesz wreszcie wypocząć i cieszyć się urokami natury. W ofercie sklepu Edinos znaleźliśmy również inne wyjątkowe siedzisko. Bujane krzesło w białym kolorze to idealny mebel, aby cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu. Zostało ono stworzone z dbałością o najmniejsze detale. Doskonale sprawdzi się na tarasie, gdzie odprężysz się z ulubioną książką w ręce, pijąc aromatyczną herbatę lub zwyczajnie dzieląc chwilę z bliskimi. To kolejny już produkt od firmy Elior, który podbił serca klientów!

leżakileżaki fot. shutterstock

Meble i akcesoria ogrodowe: huśtawki i paleniska

Letnie wieczory spędzone na świeżym powietrzu, pod rozgwieżdżonym niebem, już coraz bliżej. Warto być na nie gotowym i wyposażyć się w palenisko ogrodowe, które jeszcze bardziej umili ten czas i ogrzeje, kiedy temperatura powietrza zacznie spadać. Będzie nie tylko źródłem ciepła, ale także dekoracyjnym elementem - jego prosty, ale efektowny wygląd doda elegancji każdej przestrzeni zewnętrznej. Co jeszcze, możesz dodać do swojego ogrodu? Huśtawka będzie świetnym rozwiązaniem! Ten piękny i niezwykle praktyczny mebel, pozwoli Ci zrelaksować się zapominając o wszystkich troskach!

ogródogród fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.