Meble pokojowe: absolutna nowość - efekt 3D

Różnorodne faktury, wysokiej jakości materiały, ciekawe wzornictwo - tak można opisać wyroby włoskiej marki Catellan Italia. Tym razem projektanci tej firmy zaskoczyli nas meblami z efektem trójwymiarowości.

Meble 3D odbijają światło pod rożnymi kątami. W zależności od pory dnia, kiedy do pomieszczenia wpada światło dzienne, czy chocby od ustawienia lampy możemy uzyskać różnorodne efekty. Takie meble szybko się nie znudzą - mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Nie musimy kupować od razu całego kompletu mebli do wnętrza - można je sobie "dawkować" w zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych. Może się przecież okazać, że wystarczy na przykład tylko jeden niewielki element 3D. A w ofercie znajdują się nie tylko sprzęty o pokaźnych wymiarach, jak np. geometryczne i efektowne stoły do jadalni czy komody. Są również małe stoliki kawowe i dodatki, m.in. lustra czy donice.

Komody 3D sprawdzą się na pewno w przestronnych salonach i jadalniach; oświetlane różnymi rodzajami światła (dziennego i sztucznego) za każdym razem będą wyglądały nieco inaczej. - Przed zakupem mebli z efektem trójwymiarowym warto dokładnie przejrzeć ofertę i wybrać jeden rodzaj "wypukłości". Połączenie różnych projektów i faktur 3D nie zawsze jest korzystne dla wnętrza - radzi Katarzyna Barwińska. - Jeśli nie czujemy się pewnie w komponowaniu takich elementów wystroju, warto poprosić o poradę architekta wnętrz lub specjalistę w sklepie, w którym kupujemy meble.

Na zdjęciach pokazujemy kolekcję mebli Cattelan Italia dostępnych w Le Pukka concept store.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.