Z nimi się urządzisz

Przeprowadzasz się, planujesz remont lub zmianę wystroju w swoim domu? Koniecznie zajrzyj na Homebook.pl. Znajdziesz tu interesujące aranżacje wnętrz, które z pewnością Cię zainspirują. A przy okazji zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu.

Co to jest homebook.pl?

To połączenie portalu o urządzaniu wnętrz z platformą społecznościową. Profesjonaliści (architekci, dekoratorzy, wykonawcy, usługodawcy, artyści) publikują i promują swoje projekty, a wszyscy szukający inspiracji i pomysłów mają możliwość komunikowania się z nimi szybko i bezpośrednio.

Jak to działa?

Na homebook.pl jest zamieszczonych około miliona fotografii z wnętrzami zaprojektowanymi wyłącznie przez polskich architektów. Jeśli któraś aranżacja nam się spodoba, możemy zapisać ją w Ideabook-u, czyli odpowiednim folderze. Na zdjęciach część wyposażenia oznaczona jest interaktywnymi metkami. Klikając na nie, zostaniemy przekierowani do sklepu internetowego, w którym możemy zakupić wybrany przedmiot.

Po kolei

W zakładce Inspiracje znajdują się galeria zdjęć wnętrz, aranżacji i inspiracji, podzielonych pomieszczeniami i stylami.

W zakładce Produkty (podzielone pomieszczeniami, cenami, stylami, materiałem, kolorem, fakturą, kształtem, markami) znajdziemy prawie wszystkie produkty potrzebne do wyposażenia mieszkania.

W zakładce Specjaliści są projekty i oferty architektów, projektantów, wykonawców, producentów, sklepów w czytelnym układzie oraz z podziałem na województwa.

A w zakładce Forum możemy zadać pytanie na każdy interesujący nas temat i uzyskać odpowiedź.

No i, oczywiście, Ideabooki, czyli najlepsze pomysły.

Więcej o: