Do ściany przytul się...

... pod warunkiem, że nie jest zimna i twarda. Czyli do ściany obłożonej miękkimi panelami ściennymi pochodzącymi z Fluffo, Fabryki Miękkich Ścian.

Panele wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej, neutralnej dla użytkowników i trwałej. Wierzch pokryty strukturą Fluffo (czyli milionem mikroskopijnych kolorowych włókien poliamidowych gęsto ułożonych obok siebie) jest bardzo przyjemny, przypominający w dotyku aksamit, a ponadto ma właściwości wyciszające wnętrze.

Panele mają formę kolorowych kształtek, różniących się między sobą kształtem i rozmiarem. Powierzchnia jednego wynosi od 0,06 do 0,5 m kw., grubość od 2 do 5 cm.

Mimo skomplikowanych kształtów idealnie pasują do siebie. Każdy wzór paneli dostępny jest w 30 kolorach, które można ze sobą dowolnie łączyć. Wśród nich znajdują się stonowane, spokojne kolory ale również odważne, energetyczne propozycje.

Montaż jest prosty, szybki i czysty, bez problemu można go wykonać samodzielnie. Panele przyklejamy do ściany za pomocą elastycznego kleju montażowego o dużej przyczepności. Ponieważ panele Fluffo są bardzo lekkie, nie ma niebezpieczeństwa, że podczas montażu odkleją się czy odpadną od ściany. Cienką warstwę kleju nanosimy na obrys panelu, przykładamy go do ściany i dociskamy. Po przyklejeniu sąsiednich paneli poprawiamy ich spasowanie. Panele Fluffo można dowolnie docinać do pożądanego wymiaru. Krawędź cięcia odsłoni strukturę białego podłoża, dlatego docinamy panele tylko wtedy, gdy płaszczyzna cięcia nie będzie widoczna: np. zostanie dosunięta do sufitu lub prostopadłej ściany.

Wraz z panelami otrzymamy instrukcję montażu. Na terenie Warszawy istnieje również możliwość zamówienia paneli wraz z montażem.

Cena od 290 do 400 zł za metr kwadratowy lub od 21,25 zł do 145 zł za panel.

Więcej o: