Blendery Bosch - najlepsza pomoc w kuchni

Blendery marki Bosch nie tylko zmiksują i ubiją, ale także pokroją, poszatkują, a nawet ugniotą ciasto. Od niedawna promuje je Mateusz Gesller.

Blender to doskonały pomocnik w kuchni - potrafi zrobić niemal wszystko, niezależnie od tego czy chcesz pokroić w kostkę warzywa, czy zmiksować owoce na smoothie.We współczesnej kuchni jest urządzenie wręcz niezastąpione. Marka Bosch ma w swojej ofercie kilka modeli blenderów, które spełnią najróżniejsze potrzeby.

Propozycją dla każdego miłośnika gotowania jest blender ręczny MaxoMixx MSM881X1. Smukły, cichy, z przyjemnym w dotyku uchwytem. Ma on 12 stopni regulacji prędkości oraz stopę ze stali szlachetnej z czterema nożami QuattroBlade Pro. Do MaxoMixx dołaczony jest zestaw akcesoriów: rozdrabniacz, który pomoże w przetwarzaniu ziół, orzechów, cebuli, mięsa, sera, foodprocesor z trzema tarczami do siekania, krojenia i rozdrabniania, z kolei przystawka Kubixx pokroi owoce i warzywa w równą kostkę.

Marka Bosch ma także w ofercie blender kielichowy SilentMixx MMB65G0M. Kielich ma pojemność 1,5 litra. Płynna regulacja prędkości, praca pulsacyjna i wyjmowany nóż KlickKnife ze stali szlachetnej do precyzyjnego cięcia, siekania i mieszania pozwolą na uzyskanie pożądanych efektów w mgnieniu oka. Łatwo nim zrobić chociażby popularne pesto. Wystarczą dwie spore garście bluszczyka kurdybanka, 4 łyżki podprażonego na suchej patelni słonecznika, sól, pieprz do smaku i 5 łyżek dobrej oliwy albo oleju z pierwszego tłoczenia – np. rydzowego. Trzy minuty miksowania i gotowe! Takie pesto doskonale sprawdzi się jako dodatek do makaronu, ryżu albo jako smarowidło do kanapek lub grzanek.

Dla osób dbających o kondycję najlepszy będzie blender sportowy 2Go MMBM7G3M – wszystkie przygotowane koktajle można zabrać ze sobą w specjalnej butelce 2Go z Tritanu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.