Wystrój wnętrz: ogień z mgły

Dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnych kaset Opti-Myst, doskonale imitujących prawdziwe palenisko, marka Optiflame pozwala cieszyć się widokiem płonącego w kominku ognia także w upalne dni.

Letnie ognisko

Nowoczesne rozwiązania ułatwiają i umilają nasze codzienne życie. Kasety Opti-Myst, marki Optiflame są tego najlepszym przykładem. Ich innowacyjna technologia zapobiega bowiem w ciepłe wieczory zbędnemu ogrzewaniu i pozwala na wykorzystanie nieużywanego w okresie letnim kominka. Cassette M i Cassette L to paleniska imitujące płonące polana, wzbogacone o specjalny efekt 3D. Ta nowatorska metoda wytwarzania iluzji płomienia polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły, która dzięki odpowiedniemu podświetleniu daje złudzenie realistycznego ognia i dymu. Aby cieszyć się klimatyczną aranżacją, wystarczy włożyć wybraną kasetę do tradycyjnego kominka i podłączyć do prądu. By podkreślić komfortową obsługę kaset marki Optiflame, umożliwiono ich regulację za pomocą pilota. Prostota użytkowania urządzenia z pewnością więc przypadnie do gustu zwolennikom wygodnych rozwiązań.

Do wyboru, do koloru

Czarny kolor kaset sprawia, że bez problemu wpiszą się tonację obudowy każdego kominka. Kasety Opti-Myst dostępne są w dwóch wersjach - Cassette M i Cassette L, które różnią się rozmiarami oraz ilością zużywanej energii. Casette M o wielkości 320x567x290 mm pobiera 250 W, natomiast Casette L, w nieco większych rozmiarach (339x720x367 mm), 400 W. Można je więc dopasować zarówno do stylistyki pokoju, jak i jego wielkości.

Kasety można również wbudować we wnękę w ścianie, tworząc atrakcyjne efekty świetlne. Dla uzyskania ciekawszego rezultatu, najlepiej połączyć ze sobą kilka kaset.

Więcej o: