Grzejnik olejowy - metoda na pierwsze chłody

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią krótsze dni oraz zimniejsze wieczory. Przygotowując swoje mieszkanie na nadejście pierwszych chłodów, warto pomyśleć o alternatywnych źródłach ciepła, takich jak przenośny grzejnik olejowy firmy MPM.

Jesień to piękny okres w ciągu roku, kiedy z przyjemnością oddajemy się długim spacerom. To również czas, kiedy po raz pierwszy odkręcamy kaloryfery ze względu na niższe temperatury panujące za oknem. Zanim jednak na dobre rozpocznie się sezon grzewczy, warto rozważyć zastosowanie alternatywnych metod ogrzewania, dzięki którym jesienne zimne wieczory staną się przyjemniejsze. Do szczególnie przydatnych i funkcjonalnych należą przenośne grzejniki olejowe, które świetnie spełnią swoją rolę, kiedy wieczorem ogarnie nas chłód pierwszych jesiennych dni. Dzięki zastosowaniu dodatkowego ogrzewania w wybranych partiach mieszkania, ograniczymy zużycie energii cieplnej w pozostałych jego częściach. Co istotne, podczas gdy jesienią grzejnik może służyć jako główne źródło ciepła, zimą będzie świetnym wsparciem dla tradycyjnych metod ogrzewania, zapewniając domownikom dodatkowy komfort.

Grzejnik olejowy firmy MPM jest urządzeniem przenośnym wyposażonym w 4 kółka, dzięki czemu bez konieczności uciążliwego dźwigania możemy umieścić go w dowolnej części mieszkania, ogrzewając wybraną przez siebie przestrzeń. Dodatkowo dzięki 3 różnym mocom grzania oraz wbudowanemu termostatowi z łatwością dostosujemy temperaturę do swoich potrzeb. 11 żeberek grzewczych zapewni z kolei większą powierzchnię oddawanego ciepła. C07-11 wyposażony został dodatkowo w przydatną funkcję umożliwiającą chowanie przewodu wewnątrz obudowy.

Korzystając z grzejnika warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

1. Zachowaj szczególną ostrożność, kiedy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci.

2. Grzejniki nie powinny znajdować się w pobliżu innych urządzeń elektrycznych, palników, kuchenek, piekarników oraz materiałów łatwopalnych.

3. Nie należy korzystać z urządzenia na wolnym powietrzu oraz w miejscach wilgotnych takich jak łazienki czy basen.

4. Urządzenie powinno stać na płaskiej, suchej i stabilnej powierzchni w odległości, co najmniej 20 cm od ścian, mebli i sprzętów domowych itp. - należy również zachować przynajmniej 1 m wolnej przestrzeni nad urządzeniem.

5. Nie wolno używać grzejników do suszenia odzieży, zasłon oraz firanek.

6. Nie wolno przykrywać grzejnika podczas pracy!

Sugerowana cena detaliczna: 264 zł

Parametry techniczne:

- 230V - 50Hz 950 W, 1350 W

- moc: 2300 W (dostępna 950 W, 1350 W)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: