Bezpłatny katalog Galerii Domów z kolekcji projektów 2013

Jest już dostępny najnowszy, bezpłatny katalog z projektami Galerii Domów. Coś na Mikołaja, czy też pod choinkę. Miło będzie w świątecznej i rodzinnej atmosferze podjąć ważne decyzje dotyczące wyboru projektu domu. Może parterowy? A może z poddaszem? Ma być duży czy mały? Wybierajcie sami. Życzymy miłego oglądania.

Jaki powinien być Wasz wymarzony dom? Tradycyjny, może trochę romantyczny czy też surowy i nowoczesny? No i jeszcze te nieodłączne ograniczenia finansowe. Jedno zdaje się wykluczać drugie i pozornie nie daje się ze sobą połączyć. A więc tradycyjny i w przystępnej cenie, czy może nowoczesny, ale wciąż niedrogi.

Jak zachować wątek naszych upodobań estetycznych, i równocześnie poddać się współczesnym trendom? Pracownia projektowa Galeria Domów stara się wybierać dla Państwa projekty zachowujące wszystkie wspomniane cechy. Tak, aby po wybudowaniu domu nie okazało się raptem, że dom jest już niemodny albo nie ma w nim wymarzonej atmosfery ciepła domowego ogniska.

Galeria Domów łączy te wszystkie elementy tworząc domy ponadczasowe.

Ale można nazwać to inaczej... Domy zawsze modne... Jak mała czarna.

Nowy katalog do pobrania w wersji pdf znajduje na stronie internetowej pracowni lub można zamówić jego wydanie drukowane, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod adresem www.galeriadomow.pl/katalog.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: