Tradycja ceramika łazienkowa w nowoczesnej koncepcji

Po wielu latach doświadczeń marka Ravak we współpracy z europejską fabryką i projektantami ze studia Nosal wprowadza na rynek nowe produkty ceramiczne, uzupełniające serię Chrome.

Kolekcja produktów stworzona została z myślą o toalecie lub większej łazience. Nowa gama produktów ceramicznych uzupełni serię Chrome. Produkty - bidet i podwieszana miska toaletowa - w połączeniu z dobrze znanymi już produktami Chrome pozwolą na harmonijne i kompleksowe zaaranżowanie przestrzeni łazienki i toalety. Podwieszany system montażu ceramiki ułatwia utrzymanie czystości w łazience oraz pozwala na ukrycie jej technicznych elementów przed okiem użytkownika..

Umywalka ceramiczna uzupełniona dopasowaną szafką podumywalkowa rozszerza ofertę umywalek konglomeratowych i mebli łazienkowych Chrome, czyniąc ofertę firmy jeszcze bardziej kompleksową. Wszystkie elementy serii, w skład którego wchodzą m.in. wanny, kabiny, brodziki, baterie i produkty uzupełniające tworzą w połączeniu doskonale skomponowaną łazienkę lub toaletę.

Cena: od 360 zł brutto.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.