Ceramika w mieszkaniu

Dobór odpowiedniej ceramiki do mieszkania lub domu to jedno z największych wyzwań, szczególnie, jeśli wykańczamy je samodzielnie. Ceramika gres, płytki do kuchni, ceramika łazienkowa to wybór na lata. Kafelki kuchenne będą nam towarzyszyły przy każdej porannej kawie podobnie podobnie, jak lubiana przez nas ceramika.

Ceramika – jak wybrać odpowiednią?

Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo praktycznych informacji, które pomogą wam wybrać odpowiednią ceramikę z uwzględnieniem najnowszych trendów. Niezwykle bogata propozycja polskich firm pozwala na wybór spośród tysięcy kolorów i wzorów. To najnowsze kolekcje znanych marek, m.in. Nowa Gala, Tubądzin, Ceramika Końskie, Ceramika Paradyż, Ceramika Pilch, wykończenie łazienek – ceramika firmy Cersanit oraz wiele innych. Warto postawić na kolory i wzory, które nie znudzą nam się po kilku sezonach. Podpowiadamy również, jak dopasować ceramikę do poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem ich odporności na wilgoć, wysoką temperaturę, zabrudzenia. Doradzamy, które kafle do kuchni będą praktyczne w utrzymaniu, jaka glazura do kuchni spełnia nasze oczekiwania praktyczne i estetyczne.

Ceramika na stół

Jeśli szukamy ceramiki, która będzie ozdobą i wizytówką naszego stołu, warto zajrzeć do aktualnych propozycji. Najpopularniejsze wytwórnie ceramiki proponują niemal w każdym sezonie nowe wzory, które najczęściej trafiają na rynek jako edycja limitowana. Możemy odnaleźć modne w danym sezonie wzory, malarstwo młodego artysty, odważny, inspirujący kolor, który wyróżni się na naszym stole. Tradycjonaliści odnajdą klasyczne propozycje, które zawsze są dostępne w ofercie znanych zakładów ceramicznych, np. znana i lubiana porcelana z Bolesławca, czy Ćmielowa. Warto dowiedzieć się, jak łączyć klasyczne wzory z nowoczesnymi motywami. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami babcinej ceramiki, pamiętającej lata 50. czy 60., zdecydowanie powinniśmy ją pokazać światu! Na naszej stronie znajdziecie propozycje aranżacji stołu, które zachwycą najbardziej wymagających gości. Nie bójmy się eksperymentować! W przeciwieństwie do glazury, czy płytek kuchennych, zastawę możemy zmieniać w zależności od humoru. Poszukującym unikatowej ceramiki na prezent podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę przy jej wyborze.

Zobacz także:

Inspiracje Dekoracje wnętrz Design Wzory Malowanie Dekoracje Trendy Tkaniny Obrazy Dekoracja

ceramika