Wodoodporne panele podłogowe Impressive

Panele podłogowe całkowicie odporne na wodę, można je układać w każdym pomieszczeniu. Do wyboru aż 16 wzorów, doskonale naśladujących fakturę drewna.

Nowa generacja wodoodpornych podłóg laminowanych Impressive i Impressive Ultra to 16 modnych wzorów z idealnie odwzorowaną fakturą drewna. Dzięki specjalnej powłoce Hydroseal panele podłogowe Quick Step można układać nawet w kuchni i łazience. Panele są zabezpieczone przed działaniem wilgoci, a jednocześnie bardzo efektowne. Woda nie wnika

w szczeliny, a pozostaje na powierzchni podłóg. Panele podłogowe Impressive mają zatrzaskowy system łączenia, nie wymagają przy montażu klejenia.

Nowe wzory paneli laminowanych

Wzory podłóg Impressive Ultra opracowano biorąc pod uwagę aktualne trendy. Z jednej strony wybiegają daleko w przyszłość, a z drugiej nawiązują do przeszłości, np. stylu industrialnego, vintage i skandynawskiego. W kolekcji dominują jasne odcienie, sosna i dąb. Gama wzorów rozciąga się od klasycznych do stylizowanych na zużyte - ze spękaniami oraz śladami cięcia piłą i szczotkowania. Panele podłogowe wykończone są matowo lub ze średnim połyskiem.

Więcej o: