Baterie łazienkowe Tercio

Armatura łazienkowa Tercio firmy Kludi dostępna jest teraz w nowym, odświeżonym wydaniu. Nowy design baterii łazienkowych wpasowuje się w najnowsze trendy we wzornictwie użytkowym.

W nowoczesnej przestrzeni łazienkowej dominuje minimalistyczna stylistyka. W takim wnętrzu najlepiej prezentują się delikatne, organiczne formy - np. odświeżona seria Kludi Tercio. Niezmiennymi cechami baterii łazienkowych Tercio pozostają wysoka jakość i korzystna cena.

Wygodne baterie łazienkowe

Nowa seria baterii łazienkowych Kludi to większy komfort użytkowania. Prosta, pozbawiona załamań forma nadaje armaturze wizualną lekkość, a jednocześnie ułatwia utrzymanie w czystości. Chromowana powierzchnia sprawia, że kolekcja komponuje się z różnymi stylami aranżacji. Nowe modele baterii umywalkowych i bidetowych wyglądają smuklej i zapewniają więcej przestrzeni między wylewką a dnem misy. Uchwytowi nadano bardziej organiczną formę, dzięki czemu zwiększyła się ergonomiczność użytkowania baterii.

Serię uzupełniono o model baterii umywalkowej ze sterowaniem bocznym. Nowy uchwyt i wysoki korpus zapewniają wygodną obsługę i dodatkową przestrzeń pomiędzy wylewką baterii a umywalką.

Baterie łazienkowe dla ekologii

Kludi Tercio to armatura przyjazna naturze. Baterie wchodzące w skład serii mają niską klasą przepływu - modele umywalkowe nawet na poziomie 5 l/min. W standardowej baterii przepływ utrzymuje się na poziomie 12-15 l/min. Ekologiczne perlatory zmniejszają zużycie wody o około 40 proc. Modele wyposażone w perlator s-pointer Eco, mają dodatkowo możliwość dopasowania kąta wypływu. Zaletą tego rozwiązania jest łatwość obsługi - kąt strumienia można zmieniać dotknięciem palca.

Zobacz też wideo

Zobacz wideo

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.