Nowy katalog Jula Jesień-Zima 2015

Największy darmowy katalog na polskim rynku jest już dostępny w multimarketach Jula. Jesienno-zimowa edycja katalogu składa się z 440 stron i zawiera aż 14 000 produktów, w tym ponad tysiąc nowości.

To już 8. wydany przez sieć Jula w Polsce katalog. Podobnie jak poprzednie, jest atrakcyjny, zaskakuje szeroką gamą produktów i nowości. Nowa kolekcja ubrań dla aktywnych, zbieracz do liści z ręcznym napędem, bransoletka survivalowa, suszarka do grzybów i owoców, designerska gaśnica proszkowa, lusterko na tylnie siedzenie do samochodu, nowa torba wędkarska - to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w jesienno-zimowym katalogu.

Szwedzka sieć multimarketów Jula ma w Polsce obecnie 12 sklepów w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej, Szczecinie oraz Kielcach.

Podobnie jak w sklepach, w katalogu Jula można znaleźć bardzo zróżnicowany asortyment: narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD, a także akcesoria motoryzacyjne. Ciekawe produkty znajdą dla siebie między innymi wielbiciele gotowania, żeglarstwa, jazdy na rowerze, myśliwi, wędkarze, ogrodnicy czy wielbiciele motoryzacji. Warto pamiętać, że sieć w ofercie ma wiele silnych marek własnych - niedostępnych w innych sklepach, a odznaczających się wysoką jakością.

Jula dwa razy w roku przygotowuje katalog, w którym prezentuje wszystkie produkty ze szczegółowym opisem. Katalog daje wyjątkową możliwość przejrzenia całego dostępnego asortymentu i poznania nowości. Na Klientów czeka wiele niespodzianek, na przykład zupełnie nowa kategoria ubrań dla aktywnych marki własnej STAY FIT Bluewear czy całkowicie zmieniony dział akcesoriów biurowych.

Aby ułatwić oglądanie i szukanie, katalog, podobnie jak oferta w samym sklepie, podzielony został na 8 części tematycznych:

- Narzędzia i maszyny,

- Artykuły budowlane i farby,

- Elektryka i oświetlenie,

- Odzież artykuły BHP,

- Ogród,

- Wypoczynek,

- Artykuły motoryzacyjne

- AGD i RTV.

Więcej o: