Złoto Północy, czyli nieoszlifowany bursztyn w roli głównej. Niezwykłe poduszki o prozdrowotnych właściwościach to nowość na polskim rynku, której warto się przyjrzeć!

Zachwycający kolor, szerokie plaże Bałtyku i niezapomniana pamiątka z dziecięcych, wakacyjnych dni. Bursztyn, nazywany Złotem Północy ma również szereg prozdrowotnych właściwości, które zostały wykorzystane przez nową, polską markę Amber Dream. Sopocki brand działający w duchu wellness produkuje unikatowe poduszki, opaski na oczy i akcesoria, które zmieniają jakość i podejście do snu.

O tym, jak ważny jest sen informują nas lekarze i propagatorzy zdrowego stylu życia. Wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na zdrowie. Coraz częściej jednak obok odpowiedniej ilości snu słyszymy o jego jakości. To właśnie potrzeba spojrzenia na sen holistycznie stała za powstaniem marki Amber Dream, produkującej poduszki do spania i akcesoria o prozdrowotnych właściwościach. Sekretem marki jest nieoszlifowany bursztyn, nazywany złotem Północy, o niezwykłych cechach prozdrowotnych.

PoduszkiPoduszki fot. Amber Dream

Bursztyn ma szczególne znaczenie dla mieszkańców wybrzeża. Katarzyna Nowińska, współzałożycielka marki Amber Dream przez wiele lat zajmowała się produkcją bursztynowej biżuterii, którą też znajdziecie w sopockim brandzie - Chcę odczarować bursztyn i pokazać wszystkie jego niezwykłe cechy. Moim marzeniem było stworzenie uniwersalnego produktu z myślą o codziennym dbaniu o siebie i ogólnym dobrostanie. Prosto, lokalnie i przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu - mówi współzałożycielka marki.

Produkty markiProdukty marki fot. Amber Dream

Produkty Amber Dream mają za zadanie wspomóc nas w świecie pełnym lęków i napięć. Poduszki do spania wypełnione zostały bursztynem bałtyckim i łuskami gryki. Ten pierwszy od wieków używany jest w medycynie naturalnej. Działa antybakteryjne, przeciwzapalnie i uspokajająco. Łuska gryki uniemożliwia rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Wzmacnia naturalną odporność organizmu, utrzymuje naturalną temperaturę organizmu i nie nagrzewa ciała. Łuska, przesuwając się pod ciężarem naszego ciała, pobudza krążenie. Poduszka wspiera zdrowy i spokojny sen. Obok naturalnego wypełnienia, marka zwraca uwagę na poszewki, wykonane z naturalnych tkanin z certyfikatami.

Wśród produktów Amber Dream znajdziemy też poduszki do spania przyjazne alergikom, opaski na oczy z solą himalajską czy bursztynem. Dla wszystkich szukających ukojenia i relaksu powstały woreczki na oczy, wykorzystywane w jodze, medytacji czy bólach zatok.

Opaski, woreczki na oczyOpaski, woreczki na oczy fot. Amber Dream

Wszystkie produkty marki powstają nad Bałtykiem. Z poszanowaniem cennego skarbu Bałtyku - bursztynu, dążeniem do naturalnego wspierania organizmu i działając w duchu slow oraz less waste.

Więcej o:
Copyright © Agora SA