Meble dla dziewczynek

Baggi Design zaprezentował najnowszą kolekcję skierowaną do wielbicielek kwiatów, motyli i wszystkiego, co z naturą związane.

"Tajemniczy Ogród" to system mebli i dodatków przeznaczony dla dziewczynek. Ze specjalną dbałością o szczegóły, ciekawie wystylizowane roślinne wzory w połączeniu z naklejanymi kwiatami i motylkami, tworzą atmosferę ogrodu, który znamy z baśni. Technika łączenia zdobień naklejanych z grawerowaniem nadaje meblom niespotykany charakter. Całości dopełnia kolorystyka - pastelowa zieleń i błękit z mocniejszymi akcentami różów i fioletów oraz beż korpusów. Meble te wprost przenoszą w bajkowy gąszcz ukwieconej roślinności! To klimat idealny dla rozwijania kreatywności, puszczenia wodzy fantazji i oddania się marzeniom - czyli tego, co młode damy lubią najbardziej. Dzieci w każdym wieku potrafią być niezwykle twórcze, rozwijają zainteresowania, szukają ciekawego hobby. Odpowiednie otoczenie może im w tym pomóc, a wiosna potęguję chęć działania i rozwoju.

Za sprawą dużego wyboru brył meblowych, kolekcja "Tajemniczy Ogród" jest odpowiednia zarówno dla niemowlęcia, jak i uczennicy. W szerokiej ofercie można znaleźć meble dla dziecka w każdym wieku - zaczynając od łóżeczka dla niemowlęcia, przewijaka, na biurku czy łóżku kończąc.

Marka Baggi Design, mając na uwadze potrzeby wszystkich dzieci, prezentuje kolekcję, która zachwyci najbardziej wymagajacego małego mieszkańca oraz rodzica. Kolekcja "Tajemniczy Ogród" została stworzona z wyjatkową dbałością o funkcjonalność i bezpieczeństwo, zachowując przy tym ciekawe i nietuzinkowe wzornictwo.