Vila Leopoldina Loft: apartament w Sao Paulo

Vila Leopoldina Loft zaprojektowana przez Diego Revollo to przykład otwartej przestrzeni przyjaznej dla każdego. Starannie dobrane materiały, kolory i tekstury, które otaczają domowników mają niebagatelny wpływ na ich samopoczucie i wzajemne relacje każdego dnia.

Starannie wybierając materiały, kolory i tekstury, które otaczają cię w domu może zmienić swoje wybory życiowe, swój styl życia z dnia na dzień i nastrój. Brazylijski architekt i projektant wnętrz Diego Revollo okazało się mieszkanie 70 metrów kwadratowych w fascynująco nowoczesnego miejsca do zamieszkania przez nałożenie eleganckim stylu loft we wszystkich pomieszczeniach. Vila Leopoldina poddasze - jak mieszkanie jest obecnie znany - jest domem dla aktora, który dostał więcej niż on spodziewał.

Przytulny i elegancki, dom został zaprojektowany ze świeżych materiałów i ozdobione starannie dobrane meble i wyposażenie.Przestrzeni życiowej oferuje rzeźbiarski karton Franka Gehry'ego Wiggle Side Chair, przerywając monotonię prostych z falistym kształcie.

Vila Leopoldina Loft to przytulne i eleganckie wnętrze. Brazylijski architekt i projektant wnętrz Diego Revollo zmienił 70 m2 w fascynujące i nowoczesne mieszkanie przez wykorzystanie eleganckiego stylu z loft we wszystkich pomieszczeniach.

Apartament ozdobiony został starannie dobranymi meblami i wyselekcjonowanym wyposażeniem. Uwagę przykuwa fotel Franka Gehry'ego "Wiggle Side Chair" a także liczne nieoczywiste dodatki, takie jak tekturowa lampka "Trash Me Lamp" projektu Victora Vetterleina, czy obraz nad narożnikiem. Cementowe ściany połączono z dodatkami w kolorze fioletowym, bordowym i żółtym.

Diego Revollo zaprojektował otwartą przestrzeń mieszkania. Nawet sypialnia i otwarta łazienka oddzielone są od pozostałych pomieszczeń mieszkalnych jedynie zasłoną, dzięki czemu przestrzeń ochotę nowoczesnej scenie teatralnej, w której aktor byłby w domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.