Belki na suficie - służą i zdobią. Stylowe wykończenie wnętrz

Drewniane belki pod sufitem oprócz funkcji praktycznej pełnią także funkcję dekoracyjną. Dodają wnętrzom charakteru i ciepła. Z ich pomocą wprowadzisz odrobinę rustykalnego stylu.

Odsłonięte drewniane belki konstrukcyjne potrafią diametralnie odmienić wnętrze. Zwracają naszą uwagę na sufit, czyli przestrzeń na co dzień niezauważaną. Już samo to powoduje, że wystrój się wyróżnia. Najlepiej prezentują się autentyczne belki z naturalnego drewna. Jednak miłośnicy elementów konstrukcyjnych, którzy nie mają takich we własnych wnętrzach, mogą się zdecydować na "udawane" belki. Możliwości ich zastosowania we wnętrzu jest naprawdę wiele. Wybraliśmy 15 aranżacji wnętrz z odsłoniętymi belkami sufitowymi. Zobacz i zainspiruj się.

Więcej o:
Komentarze (2)
Belki na suficie - służą i zdobią. Stylowe wykończenie wnętrz
Zaloguj się
  • Beata Starużyk

    0

    Piękne wnętrze, drewno w domu wygląda zawsze wspaniale moim zdaniem. Sama mam deskę, dodatkowo zabezpieczana woskiem z saicos, żeby dłużej wytrzymało i cały czas jak nowa jest :)

  • Kasia Krawczyk

    0

    Pięknie wyglądają drewniane belki, w tym wnętrzu dobrze zgrane kolorystycznie z podłogą. Plus za wykorzystanie do zainstalowania oświetlenia. I to okno pięknie. Potwierdza to, że drewno fantastycznie sprawdza się w każdym wnętrzu. Ja niestety nie mam tak imponującej przestrzeni w domu, ale i tak nie zamieniłabym swoje drewnianej podłogi baltic wood na żadną inną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX