INFORMACJE O PROJEKCIE:
Nazwa projektu: Z119
Cena projektu: 2070 zł
Autor projektu: arch. Piotr Zwierzyński
Z119 to niezwykle komfortowy projekt domu. Wspaniale nadaje się na małą działkę z pięknie urządzonym ogrodem. Niewielkie wymiary sprawiają, że projekt jest łatwy i tani w budowie. Jasne barwy ścian doskonale współgrają z drewnianą elewacją oraz popielatą blachodachówką.
Parter to przede wszystkim przestronny salon. Przez duże powierzchnie przeszkleń wpadają nieskrępowane promienie słońca. Układ pomieszczenia pozwala na wygodne umiejscowienie narożnej kanapy. Niewielki kominek doda niepowtarzalnego klimatu i z łatwością otuli ciepłem wnętrze całego domu. Kuchnia jest jasna i komfortowo urządzona. Posiada pomysłowo wkomponowaną, podręczną spiżarkę niezbędną na wszystkie podręczne produkty. W projekcie znajduje się również garaż jednostanowiskowy z pojemnym pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie. Dla wygody mieszkańców jest tu również praktyczna garderoba oraz dwie wygodne łazienki.
Zobacz rzut parteru w projekcie domu Z119
Pamiętaj- niewielki dom to również niewielkie koszty eksploatacji!. Dodatkowo zamówiony u nas pakiet energooszczędny pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze podczas użytkowania domu.
WARIANTY PROJKETU:
- wersja "lustro"
- wersja bez wykusza
- możliwość likwidacji wykusza
- wersja z garażem
KOSZTORYS BUDOWY KOBI: 255.100 zł
KOSZTORYS BUDOWY netto (październik 2008 ):
Propozycje rozwiązań materiałowych:
- ściany: murowane (ceramika, gazobeton)
- strop: betonowy (gęstożebrowy typu teriva)
- dach: dachówka ceramiczna lub blacho-dachówka
***
Dane tele- adresowe pracowni:
nazwa firmy: STUDIO Z500
adres : ul. Gen. Zajączka 11/6 01-510 Warszawa
tel. / fax: (022) 425-50-30 / (022) 33-11-33-5, 0 607-17-12-12
adres e-mail i strona www : projekty@Z500.pl, www.Z500.pl