Nowoczesne zadaszenia z anodowanego aluminium

Carport design to nowoczesne i eleganckie zadaszenia oferowane przez firmę LUXRAD. Jako nowość na Polskim rynku w swym przeznaczeniu dedykowane są głównie jako zadaszenia dla samochodów.

Dzięki nowoczesnym kształtom i ogromnej funkcjonalności są dużą alternatywą dla dostępnych dotychczas zadaszeń stalowych lub drewnianych. Carport Design dzięki wielu możliwościom montażowym idealnie nadaje się nie tylko do "nakrycia" samochodu, ale doskonale sprawdzi się również jako zadaszenie tarasu czy też nad wejściem do budynku.

Zobacz zdjęcia przykładowych zadaszeń firmy Luxrad

Konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium jest w pełni odporna na korozję, a przy tym stabilna i trwała. W przypadku oddziaływania wiatru wynosi ona do 151 km/h. Dach z poliwęglanu odbijającego ciepło, w kolorze szarym dymionym chroni przed działaniem promieni UV (100%) oraz podczerwienią (50%). Nośność konstrukcji wynosi do 150 kg/m2. Dach w pełni odporny na działanie mrozu i gradobicie. Maksymalna elastyczność i stabilność poprzez innowacyjny dwu oraz trzy wspornikowy system konstrukcji. Niewątpliwą zaletą Carport Design jest łatwy montaż niewymagający pozwolenia na budowę. Dostępny w 4 różnych kolorach.

Carport Design to wynik połączenia anodowego aluminium i poliwęglanu. Dostępny jest w dwóch wersjach - giętej seria portoforte oraz prostej Linea. Poszczególne zadaszenia można łączyć w zestawy zwiększając ich powierzchnię. Możliwe połączenie w literę M, Y oraz montaż pojedynczy. Latem przy zintensyfikowanym oddziaływaniu słońca pozwala na nie nagrzewanie się wnętrza pojazdu zaparkowanego pod nim. W okresie jesienno zimowym przy zwiększonych opadach, jak również spadających liściach idealnie będzie chronił pojazd przed wszelkimi uszkodzeniami.

www.luxrad.com