Gdzie rodzi się ciepło? Z wizytą w fabryce grzejników

Fabryka grzejników Purmo w Rybniku jest najnowocześniejszą i największą inwestycją koncernu Rettig ICC w Europie. Jak wygląda od środka? Przekonajcie się.

Śląsk to obszar kraju słusznie kojarzony z ciepłem, w końcu to tam znajdują się złoża węgla. Jednak nie tylko dlatego. Ciepło ze Śląska dociera do naszych domów także dzięki GRZEJNIKOM produkowanym w fabryce w Rybniku. Białe czy kolorowe, tradycyjne czy te bardziej designerskie grzejniki Purmo produkowane są w tym samym miejscu od 20 lat. Fabryka w Rybniku zajmuje 50 tys. m kw. powierzchni. Codziennie wjeżdża stamtąd ok. 10 tys. grzejników, a w kolejce do załadunku ustawia się ponad 20 tirów dziennie. Produkty znajdują swoich odbiorców w 50 krajach na całym świecie.

Cały proces produkcyjny jest perfekcyjnie zorganizowany. Grzejniki wytwarzane są przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Na każdym etapie produkcji grzejniki poddawane są kontroli. Same przestrzenie fabryczne i znajdujące się w nich maszyny wywierają niezwykłe wrażenie. Mogą szczególnie się spodobać osobom preferującym styl industrialny i estetykę maszyny.

Przejdź do galerii i zobacz fabryczne wnętrze >>

Więcej o: