Noworoczne porządki. Stylowe artykuły do organizowania przestrzeni kupisz na dużej wyprzedaży!

Styczeń to dobry czas na nową organizację przestrzeni w domu. Zorganizowane przechowywanie to gwarancja tego, że każda rzecz ma swoje miejsce, co pozwala utrzymać porządek na dłużej.

Sposoby na dekoracyjne przechowywanie w salonie

Salon to zazwyczaj pokazowa część domu. To tu relaksujemy się, zapraszamy gości, organizujemy przyjęcia. Dbanie o wystrój i porządek w salonie jest bardzo ważne, ale czasami bardzo trudne, zwłaszcza gdy dysponujemy małym metrażem mieszkania. Z pomocą przychodzą ozdobne organizery oraz pojemniki, pełniące dwie funkcje, systematyzującą oraz dekoracyjną. Przybornik na długopisy może przybrać formę rzeźby, a wzorzyste pojemniki na drobiazgi z powodzeniem przełamią niejedno surowe wnętrze. Dobrą inwestycją są także organizery do szaf, które nie tylko pomogą w uporządkowaniu garderoby, ale także są w stanie usystematyzować proces codziennego ubierania się, pozwalając tym samym pospać kilka minut dłużej.

Akcesoria do salonuAkcesoria do salonu fot. answear.com

Eleganckie dodatki do kuchni

Nowy rok to dobry czas na postanowienia, by w naszej kuchni nie krzątały się foliowe opakowania z wypadającymi wykałaczkami czy niepasujące do siebie przyprawniki. Zamień przypadkowe elementy wyposażenia kuchni, na te dekoracyjne, a od razu dostrzeżesz różnicę! Dobierz do swojej kuchni jednolity motyw przewodni akcesoriów, może być to loftowy czy czarny mat i konsekwentnie się go trzymaj, niezależnie, czy chodzi o dozowniki, czy o ściereczki. Kiedy zadbasz o swoją kulinarną przestrzeń, z pewnością chętniej będziesz spędzać w niej czas i przygotowywać posiłki. Kto powiedział, że wystrój kuchni musi być nudny?

Przechowywanie w kuchniPrzechowywanie w kuchni fot. answear.com

Przechowywanie w łazience

Łazienka jest królestwem niejednej kobiety. To tutaj trzymamy swoje ulubione kosmetyki czy najczęściej noszoną biżuterię. Tak jak one dbają o twój wygląd, ty zadbaj o ich miejsce. Najlepszym pomysłem na organizację łazienki jest analiza, jakich produktów używamy najczęściej, a następnie poszukanie dla nich wspólnego miejsca. Jeśli codziennie rano nakładasz ten sam naszyjnik i jedną z kilku ulubionych par kolczyków, zadbaj o piękny organizer na biżuterię! Tak przechowywana biżuteria służy zdecydowanie dłużej, ponieważ nie jest narażona na upadki czy przypadkowe muskania wodą. Podobna zasada sprawdzi się przy ulubionych kremach, perfumach, czy artykułach do stylizacji włosów. Podziel swoje ulubione rzeczy na kilka kategorii i usystematyzuj je w uroczych, ozdobnych pudełeczkach lub koszykach. 
Przydatnym rozwiązaniem są także organizery na szczoteczki do zębów czy patyczki do uszu, ponieważ na pozór codzienne rzeczy w odpowiednim opakowaniu mogą stać się fenomenalną ozdobą!

Przechowywanie w łaziencePrzechowywanie w łazience fot. answear.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.