Meble Catania, Linea i Malibu - geometryczne nowości

Paged Meble - jeden z najstarszych polskich producentów mebli drewnianych - podczas Targów Meble Polska w Poznaniu zaprezentował trzy kolekcje na 2012 rok. Nowe zestawy z pewnością przypadną do gustu zwolennikom prostych, geometrycznych oraz nowoczesnych form. Catania, Linea oraz Malibu nawiązują do aktualnych światowych trendów designu.

Pierwszą z propozycji jest kolekcja Catania w naturalnym odcieniu orzecha Caramello zestawionym z czarnymi, połyskującymi akcentami. Geometryczne kształty są zgodne z najnowszymi trendami, a modne kolory podkreślają wysoką jakość i nawiązują do ekskluzywnych linii meblowych. Delikatne przeszklenia i elementy onyksowe dodają kolekcji lekkości. Różnorodne bryły mebli dają możliwość dowolnych aranżacji w salonie i jadalni. Pojedyncze elementy można także wykorzystać w już ukształtowanej przestrzeni - wysublimowany przeszklony kredens lub witryna urozmaicą i dodadzą elegancji każdemu wnętrzu.

Kolejną nowością jest Linea, która podobnie jak Catania również nawiązuje do geometrycznej prostoty. Zestaw ten reprezentuje styl ekologiczny i wprowadza na polski rynek kolorystykę modną w tym sezonie w Europie Zachodniej. Meble Linea proponowane są w skalistych kolorach ziemi, ale mimo to ciepłych w odbiorze. Wykończenie wykonano w fornirze dąb moccacino, natomiast aplikacje - w kolorze dąb eco. Geometryczne przeszklenia i ciekawe oświetlenie dodają bryłom lekkości, a poszczególne elementy kolekcji: kredensy, witryny, szafki i regały umożliwiają dowolne aranżacje w salonie i jadalni. W produkcji zastosowano lakiery wodne, bezpieczne dla środowiska.

- Paged Meble ma ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji mebli. Nasi projektanci na bieżąco śledzą obowiązujące trendy, wykorzystują je, ale także stworzą projekty ponadczasowe. Światowi designerzy mebli w bieżącym sezonie opierają się na geometrycznych kształtach, prostych liniach oraz zastosowaniu kolorystyki ciepłej i naturalnej. Modnym wybarwieniem drewna jest obecnie orzech, podkreślony ciemnymi, bądź beżowo-szarymi odcieniami. Propozycje Paged Meble na 2012 rok nawiązują do tych trendów i mamy nadzieję, że spotkają się z uznaniem szerokiej grupy odbiorców - powiedziała Julitta Maciejewska-Walczak, dyrektor Marketingu Paged Meble.

Trzecia propozycja inspirowana jest wakacyjnymi, relaksującymi klimatami kurortu Malibu. Kolekcja o tej samej nazwie łączy ciepłe kolory beżu i ecru ze szlachetną fakturą drewna. Mocne meble w dębowej oprawie zostały złagodzone połyskującymi frontami w ciepłym, beżowym odcieniu cafe latte lub delikatnym, mlecznym kolorze coco nut. Naturalne kolory dodają pomieszczeniu ciepła i kojarzą się z przyjemnością oraz egzotycznymi wakacjami. Co ważne, wszystkie bryły można dowolnie ustawiać, dzięki czemu meble są uniwersalne i dają duże możliwości aranżacyjne.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.