Nowe chłodziarko-zamrażarki w klasie energetycznej A+

Na rynku pojawiły się nowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp typu No Frost. Są to modele serii SJ-300V w kolorze beżowym i srebrnym.

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach Sharp jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp SJ-300V dysponują wieloma użytecznymi funkcjami. Wyposażone je m.in. w: pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który gwarantuje, że każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia jest wolny od zapachów innej żywności; system chłodzenia Multi-Air-Flow - równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura; system chłodzenia No Frost gwarantujący suchą powierzchnię i brak szronu na ścianach obu komór chłodziarko-zamrażarki.

Chłodziarko-zamrażarka SJ-300V o pojemności 223 litrów występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: beżowym - SJ-300VBE i srebrnym - SJ300VSL.

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej w nowych chłodziarko-zamrażarkach możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań. Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiające regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarkę umieszczono w górnej części urządzenia.

Model SJ-300V pracuje w klasie energetycznej A+, co oznacza, że, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii.

Cena sprzedaży obu wersji kolorystycznych już od 1699 złotych.