Jakie dodatki wybrać do białej kuchni?

Białe kuchnie nie wychodzą z mody. Są prostą bazą, do której możemy dobrać wiele ciekawych akcesoriów. Zobaczcie nasz wybór dodatków do białej kuchni.

Białe kuchnie cenimy za ich prostotę i uniwersalność. Takie wnętrza są ponadczasowe i nie musimy się martwić, że wyjdą z mody. Mimo to wiele osób zarzuca im brak wyrazu. Te oskarżenia mogą być słuszne, jeśli zakończymy urządzanie naszej kuchni na wyborze mebli. Nie zapominajmy jednak, że to właśnie odpowiednie dodatki zindywidualizują wnętrze i sprawią, że będziemy się czuć w nim komfortowo.

Co pasuje do białej kuchni?

Biała kuchnia ma niejedno oblicze. Prosta kolorystyka idealnie wpasowuje się niemalże w każdą aranżację. Możemy mieć zatem białą kuchnię w stylu prowansalskim, nowoczesnym czy skandynawskim - do każdej z nich będą pasować podobne dodatki. Szczególnie sprawdzą się naturalne materiały, które ostatnio coraz łatwiej znaleźć. Wiodącym trendem w wystroju wnętrz jest kamień oraz kamionka (warto poszukać jej w mieszkaniach naszych babć). Natomiast surowość bieli ocieplą drewniane i wiklinowe akcesoria, które staną się efektownym dodatkiem w naszej kuchni.

Wybraliśmy 15 dodatków pasujących do białej kuchni. Zobaczcie wszystkie i wybierzcie coś dla siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.