Polski projekt: biała kuchnia od Pana Popi

Pan Popi to polska marka projektująca i produkująca meble i dodatki do domu. Do tej pory poznaliśmy już kilka świetnych projektów sof, foteli, łóżek i stołów. Teraz przyszedł czas na kuchnię i kolekcję Simi san Sini.

Pan Popi w kuchni proponuje prostotę, wielofunkcyjność i zabawę dodatkami. Kolekcja mebli Simi san Sini to kilka podstawowych modłów i szeroka gama dodatków, dzięki czemu każdy może stworzyć swoją własną, wymarzoną kuchnię. Meble mogą być w dowolnym kolorze, jednak flagowym kolorem jest modna biel z delikatnie zarysowującym się usłojeniem drewna.

fot. panpopi.com

Gdy już wybierzemy swoją kombinację szuflad, szafek i półek przychodzi czas na zabawę dodatkami. I tu możemy zaszaleć. Przede wszystkim wybieramy blaty, uchwyty szafkowe i kolorowe nóżki. Wszystkie te elementy są autorskimi projektami marki i wyróżniają się oryginalnością i wysoką jakością wykonania.

Uzupełnieniem kolekcji Simi san Sini są drewniany stół Puk Puk, który towarzyszy marce od początku jej powstania oraz zachwycający czarny okap Iso. Kuchnie i inne meble marki Pan Popi można zobaczyć w warszawskim sklepie firmowym (ul. Kępna 2b).

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: