WZORY NA LEGII już 13 czerwca

Polski design w betonowej przestrzeni nowoczesnego stadionu. Zapraszamy na WZORY NA LEGII!

Już niebawem, w sobotę 13 czerwca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa odbędzie się duża, wiosenna edycja WZORÓW. Domosfera po raz kolejny objęła to wydarzenie patronatem medialnym. Zobaczcie naszą relację z WZORÓW W OGRODZIE>>

Na targach WZORY NA LEGII , swoje prace zaprezentuje ponad setka młodych projektantów. Goście Wzorów będą mogli porozmawiać z autorami wystawianych produktów oraz ich kupić meble, lampy, tekstylia, ceramikę i akcesoria kuchenne - wszystko, co potrzebne, aby oryginalnie, i wygodnie mieszkać. WZORY są również okazją aby zobaczyć świeże trendy i inspiracje na rynku wyposażenia wnętrz. Wszystko to w niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu.

Organizatorki Wzorów wybrały stadion Legii, aby odczarować jego obraz.  Pragną aby stadion na stałe wpisał się w krajobraz miejski jako miejsce otwarte, ciekawe i dostępne nie tylko dla fanów piłki nożnej. W trakcie Wzorów stanie się on w przestrzenią wspólnych działań, ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Będzie to również okazja do spędzenia ciekawego dnia na świeżym powietrzu, we wspaniałym sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i Bulwarów wiślanych.

ZOBACZCIE PLAKAT>>

Wzorom jak zawsze towarzyszy obszerny program zajęć dodatkowych. Warsztaty dla dorosłych zorganizują m.in: LAKO - Pomysłowe i funkcjonalne projektowanie oświetlenia, Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Studio projektowe DBWT, Fabryka Palet czy szkoła Via Moda Industrial. Warsztat food designu zorganizuje szkoła VIAMODA Industrial, a fotografowania jedzenia nauczy KUKBUK.

Przewidziano też wiele atrakcji dla najmłodszych - warsztaty i zajęcia przygotuje m.in: Fundacja Virid'or, Akademia Fotografii, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Tashka, Krepiną i Wilkiną Malowane. Wszystkie warsztaty są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Dokładny harmonogram i opis akcji znajduje się tutaj .

Na WZORY gości przywiezie UBER - dzięki współpracy partnerskiej mamy do rozdania kody rabatowe - 30 zł na dojazd na Legię! Wystarczy przy zakładaniu konta Uber wpisać kod "WZORY".

Przypominamy:

WZORY NA LEGII 13/06 sobota 10-21 wstęp wolny

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Łazienkowska 3 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia i na FB . ZAPRASZAMY!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.