Targi Rzeczy Ładnych z portalem sprzedażowym

Targi Rzeczy Ładnych to znane wydarzenie targowe, na którym dwa razy w roku, w Warszawie, wystawiają się najlepsi polscy twórcy. Teraz wielbiciele dobrego designu będą mieć dostęp do ładnych rzeczy przez cały rok. Właśnie ruszył portal sprzedażowy TRŁ.

Targi Rzeczy Ładnych w końcu uruchomiły portal sprzedażowy, na którym poszukiwacze ładnych rzeczy przez cały rok będą mogli znaleźć produkty polskich twórców.

 targirzeczyladnych.pl, to miejsce, gdzie ładne rzeczy możesz kupić bez ograniczeń, 24/7 przez cały rok. Znajdziesz tu szeroki wybór polskich mebli, lamp, ceramiki, plakatów, tekstyliów, zabawek i innych przedmiotów do domu zaprojektowanych z myślą o Tobie i Twoim najbliższym otoczeniu

- czytamy na stronie.

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja wydarzenia o nazwie Targi Rzeczy Ładnych. Polscy twórcy i producenci prezentowali na nim swoje wyroby. TRŁ szybko wpisały się w kalendarz kulturalny Warszawy i stały się imprezą cykliczną, organizowaną dwa razy do roku. Portal powstał jako naturalna konsekwencja rozwoju targów. Tak jak podczas wydarzenia, tak i na stronie internetowej prezentowane są jedynie wyselekcjonowane, najlepsze produkty pochodzące z Polski.

Nie oznacza to jednak końca targów w formie stacjonarnej. Najbliższa 10., a więc jubileuszowa edycja, odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 r. Gościć będzie rekordowa liczba 170 wystawców. 

Więcej na: targirzeczyladnych.pl