Co nowego w kuchni?

Kuchenne narzędzia mogą wyglądać oryginalnie, kolorowo i być tym rozweselającym elementem w kuchni, który sprawi, że nawet w ponury dzień będziesz mieć ochotę na gotowanie.

Co nowego w kuchni?

Nie chodzi tutaj ani o menu modnych restauracji ani o potrawy same w sobie. Zajrzeliśmy do kilku polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu pomysłowych i praktycznych akcesoriów kuchennych. Tych najnowszych oraz sprawdzonych bestsellerów. Jakie gadżety i akcesoria polecamy do nowoczesnej kuchni ?

Zestaw narzędzi Multikolor Elevate

Po użyciu takiej łyżki, czy szpatułki chcielibyśmy móc odłożyć ja tak, aby nie zabrudzić blatu. I oto akcesoria Elevate zostały wyposażone w specjalną podpórkę, która sprawia, że część mieszająca odłożonej łyżki nie ma kontaktu z powierzchnią blatu. Ciekawy design i energia kolorów, funkcjonalność i wytrzymałość- to wszystko marka Joseph Joseph połączyła w tym projekcie. Firma udowadnia równocześnie, że kuchenne narzędzia mogą wyglądać oryginalnie, kolorowo i być tym rozweselającym elementem w kuchni, który sprawi, że nawet w ponury dzień będziesz mieć ochotę na gotowanie.

Dostępność: portform.pl Cena: 189 zł.

Wyciskacz do czosnku Eva Solo

To bardzo elegancki i subtelny wyciskacz do czosnku zaprojektowany przez przez duet projektantów tools design dla duńskiej firmy Eva Solo. Wykonany ze stali nierdzewnej jest piękny i bardzo funkcjonalny. Możesz swobodnie umieścić w nim obrany czosnek. Specjalna konstrukcja ułatwia czyszczenie - nie ma konieczności wydłubywania resztek czosnku z praski wyciskacza. Dołączone szklane naczynie utrzymuje wyciskacz w pionie. Wyciskacz przypomina kształtem czosnek i będzie równocześnie elegancką ozdobą w Twojej kuchni .

Dostępność: czerwonamaszyna.pl Cena: 297 zł.

Deski do krojenia INDEX

Wyjątkowy pod każdym względem projekt londyńskich designerów, braci Joseph. Jeden z ich najlepiej sprzedających się produktów na całym świecie. Index to niezwykle efektowne, dowcipne i funkcjonalne rozwiązanie pomagające przy pracy w kuchni. Projektanci proponują rozdzielenie desek do krojenia ze względu na rodzaj produktów, które będziemy ciąć. Każda z desek ma inny kolor i jest wyróżniona kodem w postaci zakładki z obrazkiem, wystającej z futerału. Odpowiedni do deski nóż jest oznaczony kropką w tym samym kolorze. Kolory i indeksy informują o przeznaczeniu desek i noży (różne kształty ostrza) - do krojenia warzyw, ryb, świeżego mięsa i gotowanej żywności. Wykonane z polipropylenu deski można myć w zmywarce.

Dostępność: studiomomo.pl Cena: 199 zł.

Pojemnik do przechowywania ziół PREPARA HERB SAVOR

Pojemnik do przechowywania świeżych ziół Herb Savor marki Prepara przedłuży świeżość Twoich ulubionych ziół, aż do 3 tygodni. Pojemnik można rozłożyć i wsunąć zioła do małego pojemnika na wodę. Kształt i rozmiar pojemnika przystosowane są do standardowej półki na drzwiach lodówki.

Dostępność: trenddecor.pl Cena: 159,90 zł.

Dekoratory do potraw Lékué Deco Pen

Lékué Deco Pen to pisaki do dekorowania potraw. Możemy wlać do nich rozpuszczoną czekoladę, polewę owocową lub sos i śmiało udekorować nimi talerz z potrawą. Pojemniki wykonane zostały z silikonu najwyższej jakości, dlatego można w nich przechowywać żywność, mrozić ją bądź podgrzewać. Są lekkie i ergonomiczne, efektywne i wygodne.

Dostępność: e-deco.pl Cena: 65 zł.

Podstawki pod garnek Propeller

Podstawki pod gorące naczynia Propeller zostały zaprojektowane przez Jakoba Wagnera. Ciekawy wygląd idzie w parze z walorami użytkowymi - dzięki zastosowanej konstrukcji podstawki można składać w celu wygodniejszego przechowywania. Bogata gama kolorów, od stonowanych, aż po żywe i jaskrawe barwy, sprawia że do każdego wnętrza będzie można dobrać odpowiednią podstawkę. Propeller znajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie serwuje się gorące potrawy i napoje.

Dostępność: fabrykaform.pl Cena: 79 zł.

Zdjęcia >>

kokopelia

Zobacz także:

Magiczny obrus

Blaty kuchenne pod lupą

Gadżety dla rodziców i dzieci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.