Gdynia Design Days 2011

"Design w twoich rękach" - pod tym hasłem w dniach 13 - 30 czerwca 2011 roku odbędzie się już czwarta edycja Gdynia Design Days.

Projektowanie, to z jednej strony świetna, kreatywna i rozwijająca zabawa, z drugiej poważne narzędzie, które pozwala producentom tworzyć lepsze przedmioty, a tym samym nam ułatwiać życie. Jadąc nad morze, sprawdźcie co nowego w projektowaniu na Gdynia Design Days 2011.

Na tegorocznym festiwalu, design będzie w Waszych rękach. Będzie można się nim bawić podczas warsztatów kreatywnych, oglądać podczas wystaw i koncertów oraz poznawać jako poważne narzędzie, które pozwala firmom i producentom tworzyć lepsze i ładniejsze przedmioty.

Dla tych, których najbardziej interesuje praktyczny i biznesowy wymiar zjawiska, zapraszamy na dwie niezwykłe wystawy przygotowane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego: "Wzornictwo za 4 zł - 1 Euro design", hit wystawienniczy, elektryzujący wszystkich, którzy myśleli, że dobre musi oznaczać drogie oraz wystawę mebli polskiego projektanta Tomasza Augustyniaka.

Kompletny program festiwalu dostępny na stronie: gdyniadesigndays.eu

zobacz takżę:

lampa według polskich projektantów

Polscy projektanci nagrodzeni w konkursie na projekt kubka

Kolorowe meble polskiego projektanta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.