Kocie dodatki do mieszkania

Martyna Trębacz/KM
15.11.2018 11:00
Kocie dodatki do mieszkania to świetny pomysł na dekorację wnętrza - zwłaszcza dla miłośników kotów. Producenci wręcz prześcigają się w pomysłach na modne dodatki do domu z wizerunkiem czworonogów. Nic dziwnego - cieszą się one coraz większą popularnością!

Kocie dodatki - co wybrać?

Kocie dodatki, fot. fabrykaform, kolaż ładnydom

Jesteś miłośnikiem kotów i chcesz, by ich wizerunki zagościły w twoim domu? Świetnym pomysłem na kocie dodatki jest zegar ścienny, obraz, kubek, miska, zaparzaczka do herbaty oraz wieszak - wszystko z wizerunkiem kotów! Przedmioty z motywem ukochanych czworonogów wprowadzą do mieszkania rodzinną i ciepłą atmosferę!

Z mruczkami jest sympatyczniej

Tapeta z kocim motywem, fot, nokaut materiały partnera

Chodzą własnymi ścieżkami, zawsze spadają na cztery łapy i choć podobno czasem przynoszą pecha, i tak są ukochanymi zwierzakami wielu z nas. Koty potrafią sobie zaskarbić sympatię ludzi, czego najlepszym dowodem jest liczba produktów inspirowanych mruczącymi przyjaciółmi. W zależności od potrzeby można wybrać kubek, obraz, figurkę czy wieszak z wizerunkiem kota!

Koty tu i tam

Kot nie jest nazywany wprawdzie najlepszym przyjacielem człowieka, jednak ma swoich miłośników na całym świecie. Każdy z nich chciałby mieć w swoim mieszkaniu dodatki z podobizną ukochanego zwierzaka! Prócz obrazów, wieszaków i figurek z podobizną kota, można także kupić talerze i miski z wizerunkiem ukochanego czworonoga! Jeśli więc chcesz udekorować swoje mieszkanie dodatkami z kotem, skorzystaj z naszych propozycji!

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • st.bareja

  Oceniono 25 razy 17

  A mój sierściuch chce na Dzień Kota dostać własnego prezesa. Podprogowymi miauknięciami sterować nim i w ten sposób rządzić jakimś krajem.

 • Ewa J-h

  Oceniono 2 razy 0

  Gadżety z kotami są w Koronkowej Filiżance.

 • klassa

  Oceniono 34 razy -22

  W kamienicy, w której mieszkam ( 3 kondygnacje) niewątpliwie rządzą koty - za sprawą panienki ( 68 lat) mieszkającej na parterze, i trzymającej w domu - i na wolnym wybiegu od kilku do kilkunastu kotów.Rządzi smród.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX