Domy gwiazd - jak mieszka Dorota Szelągowska?

Martyna Trębacz
07.03.2018 08:50
Domy gwiazd wzbudzają w nas ciekawość i zachęcają do zmian. Któż nie chciałby urządzić swojego mieszkania w stylu swojej ulubionej aktorki czy piosenkarki? Specjalnie dla was dziennikarka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, pokazuje jak mieszka i żyje na co dzień. Zobacz wnętrza jej domu i zainspiruj się!

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej - kuchnia

Dorota Szelągowska zna się na aranżacji wnętrz jak mało kto. Prowadziła programy o urządzaniu mieszkań i pomagała innym wić swoje ukochane gniazdko. Dziennikarka doskonale wie, że może być inspiracją dla innych kobiet i dlatego zgodziła się pokazać własne mieszkanie.

Kuchnia Doroty Szelągowskiej utrzymana jest w bieli. Białe meble, lampy i dodatki takie jak donica czy wazon, świetnie komponują się z drewnianym blatem. Takie rozwiązanie kolorystyczne świetnie sprawdzi się zwłaszcza w małych kuchniach, ponieważ biel optycznie powiększa pomieszczenie i sprawia, że wydaje się ono bardziej przestronne.

Mieszkania gwiazd - Dorota SzelagowskaMieszkania gwiazd - Dorota Szelagowska fot. Domo+ fot. Domo+

Salon Doroty Szelągowskiej

Centralnym punktem większości domów jest salon. Również w domu Doroty Szelągowskiej jest to wyjątkowe miejsce. Podobnie jak w kuchni, dominującym kolorem jest tu biel. Dziennikarka zdecydowała się na białe szafki, stolik i sofę. Nawet zasłony i ramy obrazów utrzymane są w jasnych kolorach. Aby salon sprawiał wrażenie większego, Dorota Szelągowska postawiła na lustro - odbicie w nim sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne!

Mieszkania gwiazd - Dorota SzelagowskaMieszkania gwiazd - Dorota Szelagowska fot. Domo+ fot. Domo+

Sypialnia Doroty Szelągowskiej

Także w sypialni Dorota Szelągowska postawiła na jasne, stonowane kolory. Prócz bieli znajdziemy tu odcienie brązu i szarości. Na ścianach jest mnóstwo zdjęć i ozdób. Uwagę przykuwają niewielkie jasne szafki i lampki nocne. Całość dopełniają białe rolety i zasłony, które podkreślają charakter domu. Dziennikarka zadbała także o stylowe łóżko i dywan, dzięki którym sypialnia jest przytulna i klimatyczna. Wystrój sypialni Doroty Szelągowskiej to dowód na to, że nawet na niewielkiej powierzchni można urządzić stylowy i wyjątkowy pokój.

Mieszkania gwiazd - Dorota SzelagowskaMieszkania gwiazd - Dorota Szelagowska fot. Domo+

fot. Domo+

Marzą ci się wnętrza w stylu mieszkania Doroty Szelągowskiej? Chciałbyś, aby twój dom był równie stylowy i klimatyczny? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 12 produktów, które sprawią, że twoje mieszkanie będzie właśnie takie!

Zobacz wideo
Więcej o: